2733
2739

آخه تا حالا کسی منو دوست نداشته،پسرا تو بلوغ چطورین،یا بعدها ک بزرگتر بشن🥺نکنه چون بچه س دوسم داره و بعدا محبتش کم بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم حتما دوست دارن ولی بهشون فشار نیار بهشون عذاب وجدان نده

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش
2728

با پسرات دوست باش و دوست بمون....بزرگ شن با شما ارتباط بهتری دارن

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2740

منکه محبتم نسبت به بچگیم خیلی بیشتر شده ادم بزرگ میشه قدر زحمتای مادرشو میدونه

کابوس ها اون چیزی نیست که تو خواب میبینی...کابوس ها؛همون چیزهایی هستن که بهت اجازه ی خوابیدن نمیدن...

اوخی

منم گاهی فکر میکنم نکنه پسرم بزرگ بشه دیگ وابستم نباشه، علاقش بهم کم بشه

وابستگی منظورم دوسداره کنارم باشه منو ب بقیه ترجیح میده

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

شما به عنوان ی مادر خودت باید عزت نفس داشته باشی تا ی بچه ایی تربیت کنی که وقتی رفت تو جامعه با عزت نفس باشه اولا 

دوما بستگی به رفتار خودت داره اگر واقعا مادر دلسوز و مهربونی باشی آرزو هاشو مسخره نکنی و حمایتش کنی بزرگ بشه جونشم برات میده 

پسرا اکثرا عاشق مادر شونن 

اما شما حتما حتما رو عزت نفست کار کن از متنی ک نوشتی معلومه عزت نفست اسیب دیده 

خیلیا دوستت دارن و عاشقتن چرا نمیبینی

بچه هات مگه میشه دوستت نداشته باشن

الان حالت خوب نیست میخوای بخوابی فردا ادامه بدی

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

مطمئنا اونا شما رو دوست دارند اما خودتو وابسته کسی نکن  مخصوصا پسرها چون بعد ازدواج می کنند و ممکن هم به شما آسیب برسه هم اونا و شریک زندگیشون

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.