2737
2734
عنوان

حستون به ادمای زرنگ و با سیاست؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو رویی با سیاست رفتاری فرق میکنه 

اغلب ادمایی که ما به اسم با سیاست میشناسیم فقط پدرسوخته و دو رو هستن اینکه بدونی کجا چه حرفی بزنی چه رفتاری داشته باشی خیلیم خوبه من از ادمای خوب حسابی ایده میگیرم 

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘
به یه دختر ۲۱ ساله ساده و بی تجربه و احساسی چه نصیحتی دارین؟

نمدونم دقیقا تو چ شرایطی هستین

فقط میتونم بگم تا سنت کمه دنبال علایق و استعدادت باش

خلا عاطفی اگه وجود داره سعی نکن با اعتماد ب هرکسی پرکنی

و اینکه گاردتو بیار پایین از هر آدمی خوب یا بد یچیزی میتونی یاد بگیری

و اینکه بهترین معلم ما آخرین اشتباه ماست

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728

منم یکیو میشناسم دوسال ازمن کوچیکتره هم خیلی حقه بازه هم باسیاست هم دو بهم زن هم دانا

اصلا خوشم ازش نمیاد خیلی به خودش می نازه 

دانایی به کنار اون تو دروغ وبهم زدن بین آدما مهارت بالایی داره

خواهم که به خلوتکده ای ازهمه دور...من باشمو...من باشمو...من باشمو...من....
طلایی که بدرد نمیخوره سرمایه بهتریه تا باغ ؟

طلا الان بهترین سرمایس 

ولی باغ شریکی و یا زمینی ک هنوز ب مرحله رشد نرسیده نه

من باغ شریکی میخواستم ک این ب نفعم نبود

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
مثلا؟؟!

با هر کس همنشین نمیشم . 

سرمو بالا میگیرم . کمرمو صاف میکنم راه میرم . 

به خاطر کاری ک نکردم عذر خواهی نمیکنم . 

برام هم فرقی نداره مرد یه دوچرخه داشته باشه یا دنا و بنز غرور خاصی نسبت بهشون دارم . در واقع پول یارو چشممو نمیگیره . 

هر جایی نمیرم و نمیزارم هر کس وارد زندگیم بشه.

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍

حس خاصی ندارم فقط وقتایی که یه جوری رفتار میکنن انگار خیلی زرنگن و دارن همه رو میپیچونن دوست دارم تو روشون بگم همه میفهمن نیت اصلیت چیه ولی به روت نمیارن

«اگر من از تاریکی هایم‌ بگویم،باز هم جوری نگاهم می‌کنی که انگار خورشیدم؟»
چطوری کنترل احساس رو بدست گرفتی

در رابطه با غریبه ها

ب این درک رسیدم ک فکر و احساس و حرف بقیه تغییری تو زندگی من ایجاد نمیکنه...ن چیزی ب دست میارم ن چیزی از دست میدم

و در رابطه با نزدیکانم هم یجور دیگه

در رابطه رفتارم با همسرم

اینکه من عادت داشتم تمام کارامو خودم بکنم لنگ هیچکس نمیموندم از هچیکسم کمک نمیخواستم ینفر بهم گفت همونطور ک ویژگی خوبیه

بدم هست

چون باید یاد میگرفتم ک تو زندگی مشترک قرار نیست تنهایی کارامو بکنم 

هر دو منفعته. زیاد زرنگی نبوده 

با توجه ب شرایط من و توضیحات کاملش نه عزیزم.

من میخواستم سرمایه ای و ممکنه یهویی چندبرابر بشه رو بدم یا تو ی باغی ک ۳۰ ساله پیشزفتی نداشته شریک شم