2737
2734
عنوان

اونهایی که پادکست گوش میدن بیان

44 بازدید | 7 پست

چی گوش میدین برنامه خاصی داره 

من پادکست های مجتبی شکوری واقعا حالم رو خوب میکنه وقتی به لحاظ روحی آشفته ام خصوصا اونهایی که درمورد رنج بودند 

اگر چنین مواردی سراغ دارید ممنون میشم بهم بگید 

خدایا همین که تو هستی برای من کافیه🙃

برنامه کست باکس رو نصب کن 

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صلح درون خوبه گوش کن

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
2728

Castbox از بهترین برنامه هاست

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
 نصب کردم عزیزم ولی دقیق نمیدونم چطوریه یعنی عضو کانال بشم؟

سرچ کن بالا بعد عضو شو و دانلود کن از قسمت یک

2740