2737
2734
عنوان

وسواسم شدید شده نفسم بند امده

330 بازدید | 47 پست

همه دارن درس میخونن منه بدبخت با بیماریم میجنگم 

ی روزی منم میتونستم درس بخونم

ی روزی منم حالم خوب بود 

خدایا دلم ازت گرفته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بازم حالت خوب میشه.   فشار درس تشدید میشه   من کسی رو دیدم وسواسش تشدید شد یا افسردگی طوری و در نهایت پرشکی قبول شد  دلیل نمیشه میاد و میره  سعی کن به خودت استرس ندی زودتر بتونی به خودتومسلط بشی

وسواس چی ؟ عملی یا فکری ؟ یا هر دوش؟ چرا درمان نمیکنی!

درمان نمیکنم؟؟؟ وای 

من هر راهیو رفتم هرکاری که بشه کردم هردارویی که بشه خوردم شدید تر از این حرفاس بدنم قفل کرده قدرت تکلمم ضعیف شده

شدید  شدیدتر از چیزی که تصور کنی  بدنم قفل کرده یهو شدید شده و نمیتونم نفس بکشم

نفس عمیق بکش رها کن خودتو، می‌دونی وسواس از چی بوجود میاد؟ از بیش از حد بها دادن به یه فکر خاص و اونوقت ترسیدن ازش، و افتادن تو دور و چرخه وسواس ، خودت میدونی که غیر منطقیه 

2740
درمان نمیکنم؟؟؟ وای  من هر راهیو رفتم هرکاری که بشه کردم هردارویی که بشه خوردم شدید تر از این ...

درست توضیح بده

وسواس چی داری ؟

ببین  ذکر لا اله الله رو زیاد بگو 

ارتباطت با خدا قوی کن

و از خودش کمک بخوا 

انشاء الله  که خوب میشی

نفس عمیق بکش رها کن خودتو، می‌دونی وسواس از چی بوجود میاد؟ از بیش از حد بها دادن به یه فکر خاص و اون ...

همه ی اینا رو خیلی ساله میدونم 

کارم از اینا گذشته تو نهایت داغون بودنمم

درمان نمیکنم؟؟؟ وای  من هر راهیو رفتم هرکاری که بشه کردم هردارویی که بشه خوردم شدید تر از این ...

ببین گوش کن به حرفام، راهکار روانشناختی وسواس فکری عملی، تأخیر در پاسخ هست ، یعنی چی؟ یعنی زمانی که فکر وسواسی اومد، اون عمل وسواسی که برای کاهش اضطراب انجام میدی رو باه تاخیر بندازی و انجام ندی ، اولش سخته و اضطراب بالا میره، اما بعد از مدتی فروکش می‌کنه ، حالا بهم بگو وسواس دقیقا چیه ؟ 

همه ی اینا رو خیلی ساله میدونم  کارم از اینا گذشته تو نهایت داغون بودنمم

وسواس درمان داره و درست میشه ، همینجور که یه روزی نبوده و ذهن خودت اونو بوجود آورده ، یه روزی هم دوباره می‌ره و به حالت اول برمی‌گردی ، وسواس از شرطی شدگی ذهن ایجاد میشه ، زمانی که ذهن ما ، مارو از چیزی میترسونه ، و اون ترس غیر منطقی و الکی هست ، به این ترتیب چرخه باطل شکل میگیره