2737
2739
عنوان

حالم گرفته شد چرا همچین گفت اخه😐

222 بازدید | 19 پست

بچه ها من با یه شخصی تو رابطه ام

طرف بچه نیست واقعا از رفتارش میشه فهمید

امروز بهم گفت میخوام به ماامانم بگم بهت بزنگه حالتو بپرسه بالاخره اشنا بشید بیشتر

بعد منم گفتم خوشحال میشم اوکیه

یه گروه استخاه دارم ، امشب نیت کردم که خوبه با مامانش بحرفم ؟گفتش بد است مطلب نادرستی رو طلب کردین از خدا طلب مغفرت کنین

این‌چه ربطی داشت الان اخه

من خاستم با مامانش بحرفم اخه

در جهل و نادانی غرق شدی چرا از ما میپرسی

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرته استخارش 

فقط یه عده خاص درست حسابی قرآن باز میکنن استخاره میگیرن تفسیر میکنن نکه طرف گروه بزنه 

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»
2731

واسه همچین چیزی استخاره نمیکنن ک خواهر گلم 

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔

اصن به اینا توجه نکن اصننننن 

هرچی عقلت میگه گوش کن هدا تورو انسان افریده قدرت تفکر بت داده!

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506
2740

واسه هر چیزی استخاره نگیر 

با مادرش حرف زدنم استخاره میخاد؟

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه

استخاره هیچ پایه و اساس دینی و روایی نداره،بشخصه زندگی مجردی منو ک ب گند واقعی کشید.

بیخیال استخاره شو

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما  
اخه نخواستم کار بدی کنم کلا اصل ماجرا چیز بدی نبود که اینو گفت ترسیدم بخدا

استاره به دل خودتا درگیر نکن استخاره همینجوری که نیست شرایط داره

آره خوشگلم.پس چی؟😐😍😍😌همه میگن.شما هم بگو😛لایکم نکن.جنس مخالف بیاد پا شکسته باید بره حواستا جمع کن.متاهلم🤨😐
چمیدونم والا بخدا هربار یه چیزی میگه

بیخیال بابا با مامانش صحبت کن از صحبت کردن اتفاقی نمیفته 

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»