2737
2739

سر خود میخوری؟

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم مصرف نکن... صددرصد تاثیرات خودشو رو جنین میزاره... خودتو اروم نگه دار ...ارتباطت رو با خدا تو این دوران قوی کن .از تنش دور باش... بعدا میبینی چه بچه آرومی داری... 

من حتی قرص برا حالت تهوع نمیخوردم مثلا با سیرابی تسکین میدادم...خداروشکر نوزادی آرامی داشت

2738
عزیزم مصرف نکن... صددرصد تاثیرات خودشو رو جنین میزاره... خودتو اروم نگه دار ...ارتباطت رو با خدا تو ...

آخه خوابم نمیبره اگه نخورم دکتر زنانم بهم گفت کمترش کن اگه میتونی حالا امشب کمش میکنم من الان هفته ۱0 ام هستم ینی اثربد نزاشته روش؟

ببخشید من اینو نمیدونم ولی  یسوال داشتم شنیدم ک میگن بعضیا مشکلی ندارن ولی حامله نمیشن چطور ممک ...

ذهنوز اروم نگه دار استرس سمه... منم زیر نظر دکتر ب طور مداوم اقدام داشتیم ۸ماه طول کشید.

خیلی خیلی ارومم فقط خوابم نمیبره مامانم هی میگه بایدبخوری 

عزیزم جنین در حال ساخته شدنه و هرررچی که میخوری مستقیما تاثیر داره... شما کتاب دستت بگیر تو رخت خواب بخون حالا دیرتر میخوابی ولی دیگه عوارض نداره...یواش یواش عادت میکنی اما بچت سالمه