2737
2734
عنوان

بالاخره ب پلیس زنگ زدم

385 بازدید | 24 پست

تاپیک های فبلیم جریان هست خلاصه اینه من بکی از اعضای خانوادم مسکل روانی داره هر سری منوز ییر مشت و لگد میگیره و پرتم میکته بیرون سر هیج و تهدیدم میکنه میکشمت و با جاقو دنبالمه و جاقو زده بود رو دستم و عکسش هم گذاشته بودم برای یکی از کاربرای کارگاه ک میگفا دروغ میدی 

همش میزد منو و تهدید ک مبکمشت خیلی کاربرا گفت زنگ بزن پلیس من زنگ زدم بنده خدا اومد ولی گفت کاری نمیتونن کنم چون نامه نداری از دکتر نمیتونم ببرمش 

فقط وایساد صحبت کردن و هیچ فایده ای ب حال خانوادم نداشت .

نمیدونم چیکارکنم اعضای خانوادم کیه بماند ک کیه

الان من نمیذونم چ کنم دیگه یکم طلا دارم بفروشمش ۳ گرم هم نمبشه ک پاشم برم از این خونه 

برادرته

احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند  استالین دیکتاتور روسیهً ،خواست که برای او مرغی بیاورند او آنرا گرفت در حالیکه با یک دست آنرا میفشرد با دست دیگر شروع به کندن پرهای آن مرغ کرد مرغ از درد فریاد می زد و سعی می کرد از هر راه ممکن فرار کند. پس از پایان کار به یارانش گفت: "حالا ببینید چه اتفاقی می‌افتد" او مرغ را روی زمین گذاشت و چند دانه گندم جلوی او ریخت و از او دور شد همکارانش دیدند که مرغ بیچاره در حال درد و خونریزی او را دنبال میکند استالین با دانه‌های گندم ، مرغ را به هر گوشه از اتاق بسمت خود می‌کشید در همه این مراحل مرغ پی در پی ، او را تعقیب می‌کرد و قدم به قدم همراه او بود!!استالین گفت:مشاهده می‌کنید که مرغ با وجود تحملِ تمام دردهایی که من برای او ایجاد کردم؛ به دنبال من می‌آید  احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی سخته اینطور زندگی کردن😔

باید ببری سمت بستری و دارو درمانی  ایشونو

تا اونجایی باهاش اصلا بحث نکن فاصلتم باهاش رعایت کن 

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

با سه گرم طلا تو یک دختر تنها با این وضعیت یک هفته هم نمیتونی زندگی کنی به نظرم طلاهاتو بفروش و خرج شکایت کن پول خرج کنی کارت راه میفته اون طرف رو بفرست چند ماه بره زندان تو هم اون چند ماه برو سرکار خودتو جمع و جور کن که بتونی دیگه مستقل بشه

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»

میتونی بری پزشک قانونی نامه بگیری ..خونه مادربزرگ پدربزرگ نمیتونی بری یه مدت ؟ روز به روز اجاره ها می‌ره بالاتر .

من به دستهای خدا خیره شدم معجزه کرد.میشه برای ازدواجم تا آخر امسال دعا کنید🥰
2738
خیلی سخته اینطور زندگی کردن😔 باید ببری سمت بستری و دارو درمانی  ایشونو تا اونجایی باهاش اصلا ...

نمیره خانوادم هم کمکم نمیکنن جز منم کسی نیست زورش ب من میرسه فقط امروز تا تونسه زدم با دهن خونی رغتم تو خیابون زنگ پلیس زدم عالم و ادم نگاهم میکردن 

اگه اون طرف پدرته،پلیس کاری از دستش برنمیاد

ولی اگه داداشت باشه با حکم پزشک قانونی میتونن قانونی وارد عمل شن

میخوای بزنی بیرون بری کجا؟

اون بیرونیا هم شبیه همینان

با اورژانس اجتماعی تماس بگیر حتما

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.

پلیس واورژانسم همزمان بیان کاری نمیکنن در حد حرف هست حتی آرامبخشم نمیزنن .بستری اورژانسی رو میتونی با بیمارستانی هماهنگ  کنی که بیان یهو ببرنش 

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.