2737
2739

خیلی فلبم شکسته ، یک هفته پیش خواهر شوهرم دوست پسرش رو برای اولین بار دعوت کرد خونه مادرشینا که معرفی کنه ، همسرم هم بعد اینکه دیدیش به مادرش زنگ زد و کفت من از پسر خوشم نیومده و دلایلش رو گفت مامانش هم از رفتا. هسمرم عصبانی شده بوده ، و رفته به خواهر شوهرم گفته .

شوهرم امروز لو داد که این چند روز با خانوادش حسابی دعوا کرده اونا هم کلی حرف پشت سر من زدن ! منم کلا شوت و از خمه جا بیخبر ! کلا من به شدت خجالتی و ارومم و کلا سرم توی کارمه ، اینا هم چون همسرم از پسر خوشش نیومده شروع کردن بدو بیراه راجع به من گفتن ، شوهرمم هم باهاشون قطع ارتباط کرده ، بعد کلی التماس از شوهرم که چی شده چی راجع من کفتن که انقدر حالت بده ، گفتن ما عروسمون رو رومون نمیشه توی جمع در بیاریم ، ایکبیری و قد کوتاهه ، تازه به دوران رسیدس و جادوگره و فلان …

ظاهرا این فقط بخشی از حرفاس گفت ازم نخواه بیشتر بهت بگم فقط دیگه هرگز نیمخوام ببنیشون … خیلی دلم شکسته ، من همیشه پیش خانوادم تعریف خواهر شوهرم رو‌میکردم ، اصلا فکر نمیکردم همچین شخصیتی داشته باشن . اصلا نمیفهمم من این وسط چی کاره بودم که به من اتقدر فحش دادن ! همسرم از نامزد خواهرش خوشش نیومده چه ربطی به من داره؟

به روی همسرم نیاوردم که قلبم شکسته ، به هیچ‌کس هم نمیخوام بگم چه حرفایی زدن گفتم اینحا بگم یکم اروم بشم

همین که شوهرت دوستت داره خیلی خوبه🤍

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

شوهرت نباید اینا رو ب تو میگفت اشتباه کرده بلاخره تو دعوا ک حلوا قسط نمیکنن ک .. اونم دعوای خواهر برادری مادری فردا یادشون میره الان تا اخر عمرت ذهنت چرکین شد☹️

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒

همسرت اشتباه کرده بشما گفته اونا جوش بودن یچی گفتن احتمالا شوهرتم از پسره ایراد گرفته اونام حرصی شدن اینجوری گفتن کارشون اشتباه بوده ولی خیلی مهم نیس دعوای بین خونوادس دو روز دیگه باز خوب میشن شوهرتم ک ازت دفاع کرده پس درگیرش نشو

بهتر که خودشونو نشون دادن 

شرشون کم

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
همین ک شوهرت پشتته و گفته دیگه نمیخواد ببینیشون خداروشکر کن

ازم خواهش کرد بلاکشون کنم از همه جا ، من گفتم من بلاک نمیکنم گفت هرگز اگر بهت زنگ زدن یا پیامی دادن جوابشون رو نده کلا قرار نیست هیج وقت ببینیمشون.

بله خداروشکر … گفت فقط بهشون گفتم با این حرفایی که پشت سر زنم زدید گناهاش رو شستید چون این بیچاره اص ...

خداروشکررر 

خوشبختیتون پایدار عزیزم 

دمش گرم

مادرشوهر خواهر شوهرت چه ادمای بدجنسین 

واقعا چطور دلشون میاد درمورد عضوی از خانوادشون اینطور حرف بزنن

خودتو ناراحت نکنیا 

مطمعن باش کارماشو پس میدن

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه
بله خداروشکر … گفت فقط بهشون گفتم با این حرفایی که پشت سر زنم زدید گناهاش رو شستید چون این بیچاره اص ...

دمش گرم

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)