2733
2734
عنوان

از زندگی کردن خسته شدم

142 بازدید | 11 پست

چرا من باید تو این خانواده به دنیا بیام ؟ 

میگن خودتون خانواده‌تونو انتخاب کردین. من غلط کردم که گفتم اینجا به دنیا بیام. 

روز به روز دارن آرزوهامو آتیش میزنن

۷ سال شاگرد اول بودم بهترین مدرسه استان درس میخوندم. هیییچ وقت نمیدونستن و کتک می‌زدن و آدم حسابم نمی‌کردن نمیذارن درس بخونم.

موقع کنکور دیگه واقعا ریدن تو وضعیتم. اتاقی نداشتم شبا فقط صدای گریه بچه میومد و هزاران کوفت دیگه 

خدا خیلی ازت دلگیرم . چرا باید با آرزوهام یکی یکی خداحافظی کنم

اصلا جوونی نکردم ۳ سال پشت کنکور موندن و تحقیر شدم 💔 

«خُدایا تُویے ساحلِ آرامِش مَن»♡♥️ 

بگردم🥲با هر سختیی که شده خودتو بکش بالا

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شنیدم که میگند 

اگه در خانواده فقیر به دنیا بیایی، گناهکار نیستی 

اگه پدر فقیر داشته باشی ، گناهکار نیستی 

اما اگر بزرگ بشی و خودت رو سرزنش کنی که د خانواده فقیر .. 

به دنیا اومدم و مانع خیلی از موفقیت های من شدند 

اون موقع گناهکار تو هستی ..

تا حد توان سعی میکنم در خدمتتون باشم و کمک کنم البته  تا حد توان
2731

شرایط سختیه

اما هر کی تو زندگیش یه مشکلی داره که شاید برای تو مشکل بزرگی نباشه اما برای اون هست و مشکل تو برای اون چیزی نیست

هیچ کس زندگی بی عیبی نداره 

اگرهم فکر میکنی کسایی هستن ک زندگی بی عیبی دارن اولن از باطن زندگیشون خبر نداری دوما اگرهن ؤاقعن بی عیب باشن اونارو خدا از عمد بی نقص کرده زندگیشونو ک دیگ اصلا خدارو صدا نزنن و خدا اونارو از خودشون رونده

سعی کن به چیزایی که داری و نمیبینیشون فکر کنی و شکر خدا کنی

همین که میتونی ببینی همین که میتونی بشنوی

راه بری میدونی چندین نفر هستن که میلیارد خرج میکنن ک بتونن راه برن

همین که سالمی خدای رحمانو بابتش شکر کن

و اینو بدون خدا عادله بسیار عادله

و عدلشو ما نمیبینیم 

و اینو بدون شکر نعمت ، نعمتت افزون کند

2740
خدانکنه عزیزم ❤️ تلاشمو میکنم برام دعا کن 

چشم عزیزم محتاجیم به دعا

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه
شنیدم که میگند  اگه در خانواده فقیر به دنیا بیایی، گناهکار نیستی  اگه پدر فقیر داشته باش ...

مسئله من پول و فقر نیست درک و شعوره. زندگی با همچین  افرادی شاید ۱۰_۱۵ سال قابل تحمل باشه ولی بیشتر از این خودکشیه. افسردگیه 

شرایط سختیه اما هر کی تو زندگیش یه مشکلی داره که شاید برای تو مشکل بزرگی نباشه اما برای اون هست و م ...

اوکی

مشکلاتو همه دارن اما مشکلات هر نفر بستگی به کیفیت زندگیش داره.  

یکی برای زنده موندن به هر خفتی تن میده یکی دیگه مشکلش اینه که چطوری اقامت و ویزاشو تمدید کنه. 

ما تا الان شاکر بودیم ولی لطفا هیچ وقت این حرفو جای دیگه پیش کسی که از زندگی ناامیده نزن