2733
2734
عنوان

قشنگترین بیت شعری که شنیدید رو برام بنویسید...

| مشاهده متن کامل بحث + 8732 بازدید | 442 پست
با خودم لج کرده ام بیدار باشم تا که تو  بر سر رحم آیی و امشب بگویی شب بخیر:)

با آنکه دلش بسته به دل های دگر بود ؛ دیوانه دلم باز گرفتارِ دلش بود : )️ 

•|•       ما چون ز دری پای کشیدیم،کشیدیم...امید ز هرکس که بریدیم،بریدیم...دل نیست کبوتر که چو برخاست،نشیند...از گوشه بامی که پریدیم،پریدیم... خلاصه‌که‌اینجوریاست🤍🙂🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نگران نباش...‏او برمیگردد... چون قاتلی بر سر صحنه جرم که مطمئن شود مُردی!

عالی عالی

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....

ای صبا با تو چه گفتند     که خاموش شدی ،      چه شرابی به تو دادند     که مدهوش شدی ،      تو که آتشکده عشق و محبت بودی     چه بلا رفت که     خاکستر و خاموش شدی ،      تو به صد نغمه ٬ زبان بودی و     دلها همه گوش ،     چه شنفتی که زبان بستی و     خود گوش شدی ،      خلق را گرچه وفا نیست     ولیکن گل من ؛     نه گمان دار که رفتی و     فراموش شدی …!

چیزی از رحم تو این شهر ندیدم جاش اندازه روحیه‌ام، قوی‌ام برای دوییدن سریعم اولویت هدفام دوری از بقیه‌ست وقت یکمی تنهاییه دیگه وقت لش بازی نی سر بالایی ما واسه تو سر پایینی پیاده گاز بده بینم چند تا میری ؟#شایع

سخن ، بى تو مگر جاى شنیدن دارد ؟     نفس ، بى تو کجا ناى دمیدن دارد      علت کورى. یعقوب نبى معلوم است     شهر بى یار مگر ارزش دیدن دارد….

چیزی از رحم تو این شهر ندیدم جاش اندازه روحیه‌ام، قوی‌ام برای دوییدن سریعم اولویت هدفام دوری از بقیه‌ست وقت یکمی تنهاییه دیگه وقت لش بازی نی سر بالایی ما واسه تو سر پایینی پیاده گاز بده بینم چند تا میری ؟#شایع
نمیدونم دقیقا ولی خیلی بهم چسبید  انقد از عشق ننالید خیلیا دلشون از بیعشقی داره میمیره  ...

راستی شعری که واسه خودم اومد رونگفتم 

توبه کردم که نبوسم لب ساقی و کنون/ میگزم لب که چرا گوش به نادان کردم...

با خودم لج کرده ام بیدار باشم تا که تو  بر سر رحم آیی و امشب بگویی شب بخیر:)

به به

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....

در این فکرم که در یک لحظه غفلت

از این زندانِ خامُش پَر بگیرم🕊️

به چشمِ مردِ زندان بان بخندم😄

کنارت زندگی را از سر بگیرم🙂❤️

در این فکرم من و میدانم که هرگز

مرا یارای رفتن از این قفس نیست🌑

اگر مردِ زندانبان هم بخواد

دگر مرا بهرِ پروازم نفس نیست😞

از پشتِ میله ها هر صبحِ روشن🌝

نگاهِ کودکی خندد به رویم👶

چون من سر کنم آوازِ شادی🎵

لبش با بوسه می آید به سویم😍

اگر ای آسمان خواهم که یک روز

از این زندانِ خامُش پر بگیرم

به چشمِ کودکِ گریان چه بگویم؟🥺

زِ من بگذر که من مرغی اسیرم🥲

من آن شمعم که با سوزِ دلِ خویش

فروزان میکنم ویرانه ای را...

اگر خوام که خاموشی گزینم

پریشان میکنم کاشانه ای را....

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙

من زنده بودم اما انگار مرده بودم 

از بس که روزها را با شب شمرده بودم 

یک عمر دور و تنها ، تنها به جرم اینکه

او سرسپرده میخواست من دل سپرده بودم

یک عمر میشد آری در ذره ای بگنجم 

از بس که خویشتن را در خود فشرده بودم

در آن هوای ‌دلگیر وقتی غروب میشد

گویی به جای خورشید من زخم خورده بودم

وقتی غروب میش، وقتی غروب میشد

کاش آن غروب هارا از یاد برده بودم💔

من از عهد آدم تو را دوست دارم

از آغاز عالم تو را دوست دارم

چه شبها من و آسمان تا دم صبح

سرودیم نم نم: تو را دوست دارم

نه خطی، نه خالی! نه خواب و خیالی!

من ای حس مبهم تو را دوست دارم

سلامی صمیمی تر از غم ندیدم

به اندازه ی غم تو را دوست دارم

بیا تا صدا از دل سنگ خیزد

بگوییم با هم: تو را دوست دارم

جهان یك دهان شد هم آواز با ما:

تو را دوست دارم، تو را دوست دارم

ای جانم ممنون عالی بود

💖

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙
2706