2733
2734
عنوان

ازدوااااج النکاح سنتی 🤗🤗🤗🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 942 بازدید | 67 پست
رو اعتماد به نفست کار کن کتاب بخون ، تراپی برو ، دوره شرکت کن با دخترایی که مثل خودتن دوست شو خیلی ...

هیشکی دورم نیس ک دوست شم  دوست مجازی دارم اونم یکی حوصله همونم ندارم

کورد نیستم :) 
عزیزم اولش همه سردوجدی هستند چون آشنایی اولیه ندارن  اگه دیدی کلا سردن اره حق با توعه ولی هرکس ...

ن زوری حرف میزنن ادم عاقل ی احوال پرسی گرم میکنه یه روی خوشی نشون میده بعد دوتا سوال میپرسه

لال وامیسه اونور خط میگ بفرمایید ادم نمیدونه چی بگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم صحبتات غیرمنطقیه ،اگه بخوای با کسی آشنا شی یا کسی جذبت شه باید به خودت برسی چون درگناه اول جذب ظاهرت میشن .. 

و اینکه ازدواج سنتی هم مثل گذشته نیست ، بعد خاستگاری چندماه باهم آشنا میشن و باشناخت ازدواج میکنن 

2728
عزیزم صحبتات غیرمنطقیه ،اگه بخوای با کسی آشنا شی یا کسی جذبت شه باید به خودت برسی چون درگناه اول جذب ...

شناخت سرجای خودش 

گفتم تو کامنتا وقتی شمارمو میدن ب اقاپسر یا طول میکشه تا زنگ بزنه یا زنگ میزنه هیچی نمیگه منمسختم میشه ردش میکنم

2740
اخه بحث اینجاست چطوری با کسی اشناشید خودتون دارین میگین توی اجتماع نیستین

اره نیستم فقط تک و توکی ک میشناسنم و واقعا ادمای با اعتباری هستن منو معرفی میکنن ولی به کی؟! اونا جمیدونن ملاک های من چیه پیش خودشون میگن مورد خیلی خوبیه شاید برا من نباشه

یه پیشنهاد عالی برات دارم.تحصیلاتت چیه گلم؟ارشد یا دکترا بخون توی دانشگاه بهترین و فرهنگی ترین جا هس ...

ارشد امسال میخونم ولی من بخاطر کارم نمیتونم برم دانشگاه 

رشته های مرتبط با کار ما کلاساش فشرده تو اخر هفته ها هست (ازاد) و همشون هم معلمن ک من معلم نمیخوام

ارشد امسال میخونم ولی من بخاطر کارم نمیتونم برم دانشگاه  رشته های مرتبط با کار ما کلاساش فشرده ...

منم معلم هستم ارشد خوندم.پنجشنبه ها میتونی بری. نه اتفاقا معلم نیست فقط تو دانشگاه 

همه شغلی هست