2733
2734

سلاام عزیزانن... شبتون بخیر

امیدوارم حالتون خوب خوب باشه...

همسرم من ماشینش تیگو هشت هست و مدلش برا وند سال پیشه.. 

من عقد هستم و عروسی مون نزدیکه ... یه شب ب همسرم گفتم بیا ماشینتو بفروشیم وتیگو هشت پرو بگیریم 

خدارو شکر دوطرف مشکل مالی نداریم..

همسرم مهندسه پتروشیمی یه..

گفت بزار اضافه کارمو برا چند ماه دادن میشه چند صد میلیون و میزارم روی پول فروش همین ماشین و عوض میکنم ماشین رو..

امروز که رفتم سر کار من توی یک قسمت  مالی پتروشیمی کار میکنم همکار خانمم که صمیمی هستیم اومد گفت که ببخشید لاوین جاان من خبر چین و... نیستم فقط خواستم بهت بگم این موردو..

بقیش رو ادامه میزارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گفت که فلان همکار مرد با فلان همکار مرد صحبت میکردن که خانم فلانی(فامیلم) هنوز جوهر عقدش خشک نشده داره مهندس فلانی رو(فامیل همسرم) زیر سلطه خودش میگیره نیومده داره پولای مهندس پخش و پلا میکنه اینم میشه مثل ژه مهندسی که زنگ گرفت زنع همه پولاشو کشید بالا و الان آوارست..

من قصد تعریف ندارم از مدل ماشین و...

هزاران مدل بالا تر وجود داره..

من چون میخواد داخل ماشین رو تزیین کنن و فیلم از داخلش باشه گفتم مدلش بروز باشه و توان مالی همسرم رو هم در نظر گرفتم

گفت که فلان همکار مرد با فلان همکار مرد صحبت میکردن که خانم فلانی(فامیلم) هنوز جوهر عقدش خشک نشده دا ...

این چه حرفیه شما به فکر پیشرفت همسرتی 

یه جوری رفتار کن همسرت برداشت اشتباه نکنه

هر وقت نبودی همه چی قشنگ شد!                        ‌‌همون ستونم. کاربریمو اصلیمو برگردوندم.
2740

حتی گفتم  دست ب اضافه کارت نزن من پول تو حسابم هست ولی قبول نکرد

خیلی از دست همکارای مرد ناراحت شدم طوری شد که بغضم گرفت...

فرداش فهمیدم که همسرم  با یه مهندس صحبت کرده که ماشینش تیگو هشت پرو هست و عملکردش چطوره.. اینا هم از ی طریقی فهمیدن

گفت که فلان همکار مرد با فلان همکار مرد صحبت میکردن که خانم فلانی(فامیلم) هنوز جوهر عقدش خشک نشده دا ...

چه خاله زنکن
مور مورم شد

اصلا توجهی نکن

مسائل شخصیتونو هم بهشون نگید

أَکْثَرُهُمْ لا یَعْقِلُونَ، أَكْثَرُهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ، أَكْثَرَ النَّاسِ لَا يَشْكُرُونَ، كَثِيرًا مِنْهُمْ لَمُسْرِفُونَ، كَثِيرًا مِنَ النَّاسِ لَفَاسِقُونَ… این توصیف خدا از بیشتر ما انسان‌هاست. غم انگیز و باعث شرمساریه!!! بیشترشون فکر نمیکنن. بیشترشون ایمان ندارن. بیشترشون تشکر نمیکنن. بیشترشون اسراف میکنن و……..!!! خدا به بندگانش کرم و بخشایش دارد، ولى بیشتر مردم سپاس‌گزار نیستند. آل عمران 110... آنها نعمت خدا را می‌شناسند، سپس آن را انکار می‌کنند و بیشترشان ناسپاسند! بقره 243؛ نمل 73. (با اندکی تفاوت)... نعمت‏ خدا را مى ‏شناسند اما باز هم منكر آن مى ‏شوند و بيشترشان كافرند. نحل 83... آنها هنگامی كه اذان مي‏گوئيد و مردم را)به نماز مي‏خوانيد آن را به مسخره و بازی مي‏گيرند، اين بخاطر آن است كه آنها جمعی هستند كه اندیشه نمی‌کنند.. مائده، ۵۸... اگر اکثر مردم روى زمین را اطاعت کنى، تو را از راه خدا گمراه سازند؛ زیرا جز از پى گمان نمی‌روند و جز به دروغ سخن نمی‌گویند.انعام، 116... خداوند نسبت به مردم صاحب فضل و كرم است هر چند اكثر مردم شكرگزاری نمی‏كنند. غافر 61... پروردگار تو نسبت به مردم فضل و رحمت دارد ولی اكثر آنها شكرگزار نيستند. نمل 73... و……..

خلاصه گذشت و همسرم  ماشین رو عوض کرد و همش بد بیاری پشت بد بیاری یا خراب میشه یا دعوا مون میشه... کلا هیچ خیری توش نیست  فقط چند روزه گرفتیم..

یه دفعه منو همسرم دعوامون شد من قضیه سر کارم رو گفتم همسرم قضیه پسر عمش رو که گفته زن ذلیل شدی چرا قبلا ماشین و عوض نمیکردی و...  

واسه ی اولین بار دعوامون شده.. به طوری که فقط در حد حرفای  که لازمه پشت گوشی صحبت میکنیم... و خرید و کارای  عروسیمون رو گذاشتیم کنار..

خانوادم نمیدونن و همچنین خانواده ایشون.. نمیخوایم کسی بفهمه..

بنظر تون چیکار کنم؟ بهتره بگم چیکار کنیم

همسرم میگه میخوام ماشین و بفروشم من دوس دارم مدلشو حس میکنم خرافاتی دارع پیش میره..

زندکی همیشه کل و بلبل نیست