2733
2739
عنوان

دلم گرفته 👩🏿‍🦯

166 بازدید | 12 پست

گفتم ازدواج کنم شوهرم همش پیشم باشه البته عقدیم ولی یه روز درمیون شبا شیفته 👩🏿‍🦯همش خسته خوابه 😐👩🏿‍🦯

شغلش و نمیتونم بگم ولی بیمارستان نیس 

خلاصه ناشکری نمیکنم ولی میبینم فامیلامون و دوستام همش پیش نامزدشونن منم دلم میخواد همش بریم گردش 😐الان یه هفته ندیدمش. طولانی ترین تایم تا الان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

منم دلم گرفته.مانتو صورتی خریده بودم مادرشوهرم دید گفت برای سن تو زشته زن ۳۰ ساله با ۳تا بچه مانتو صورتی دیگه چیه،ناخنات چرا بلندن من سن تو بودم برای نوه هام لباس صورتی میخریدم.من ۳۰ سالم هنوز نشده خیلی گریم گرفته.برای دختر خودش که ۴۰ سالش هست روشن ترین رنگ ها میخره و میگه بچه هست و باید بالاسرش باشم.همه جا هم میگه ۳۰ سالش هست نمیگه ۴۰ سال

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟