2737
2739
عنوان

هدیه پاگشا من

238 بازدید | 18 پست

بله برونم ۵ تومن شاباش جمع شد

بعد الان نامزدم میگه شاباش بیار یچیزیم بزاریم روش برا پاگشا برات النگو بخریم 

بنظرتون این کار چیپ نیست؟

من خیییییلی هزینه کردم برا بله برونم دروغ نگم ۲۵ تومن شد

پذیرایی

کیک 

آرایشگاه خودم

لباس خودم

عکاس

هزینه دیزاین

حقم بود این شاباش برا خودم بمونه 

روم نمیشه بگم اینارو بابام میگه پنج تومن ارزش نداره بحث کنی و اینا بده قراره جیب خودت برگرده دیگه ولی حس میکنم خیلی حرکت اشتباهیه... 

میخواستم هفته بعد ترش که دعوتشون میکنیم منم هدیه براش ساعت بخرم با این تفاسیر نمیخورم همون تیشرتی که فردا میبرم براش بسشه

عجب.چه از الان دو دوتا چهارتا میکنه.

میشه دعا کنید منم مامان بشم 🥹منم تیکر بزنم بگم بلخره منم مامان شدم🥹دیگه خستم از هرماه انتظار از ناامیدی امروز بعد از ۴ روز تاخیر دوباره نشد ناامیدم باز ناامیدی شوهرم😭خدایا مارو هم ببین .ما امیدمون به خودته تو امید مایی ای خدا.

یاد بهرام و روناک افتادم تو فیلم نون خ 

بگو یه وقت ضرر نکنی با پول خودم برام چیز میخری!

بنظرم پول رو بهش نده بگو خرجش کردم یا بگو هزینه مثلا دیزاین یا کیک بیشتر شده اونجا خرج شده

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو میخوام یه انگشتر بخرم برام یادگاری از بله برونم بمونه هدیه پاگشا وظیفه اوناست میتونی النگوی سبک تری برداری

من و تو خم نه و درهم نه و کم هم نه که می باید باهم باشیم
2731

من ندادم الکی گفتم خرج کردم ررفت 

وگرنه مادرشوهرم مبگف بده برات النگو بخریم منم گفتم عه مامان جون کاش زودتر میگفتی خرجشون کردم

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...
2740
من ندادم الکی گفتم خرج کردم ررفت  وگرنه مادرشوهرم مبگف بده برات النگو بخریم

برا منم با خواهرشوهر و شوهر چندروز بعداز بله برون رفتیم به سلیقه خودم طلا گرفتیم بوده همین بوده

اره خیلی بهم برخورد اینا دستورات مادرجانشه

وای وای بترس از اینجور ادما من تجربه اشو داشتم مردی که دهن باشه و گوششو پر کنن به درد نمیخوره

میشه دعا کنید منم مامان بشم 🥹منم تیکر بزنم بگم بلخره منم مامان شدم🥹دیگه خستم از هرماه انتظار از ناامیدی امروز بعد از ۴ روز تاخیر دوباره نشد ناامیدم باز ناامیدی شوهرم😭خدایا مارو هم ببین .ما امیدمون به خودته تو امید مایی ای خدا.
برا منم با خواهرشوهر و شوهر چندروز بعداز بله برون رفتیم به سلیقه خودم طلا گرفتیم بوده همین بوده

بمن برمیخوره برا همون ندادم بشون 

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...

یادت باشه این آدم ها گوش خانواده ی عروس رو میبرن، اما یه پاپاسی خرج عروسی و دختر نمی کنند، خوب شد زودتر چهره شون رو نشون دادن، تابلو اون پول حق تو هست نه شوهرت.... خیلی پر رو تونسته حرفش بزنه، تو هم الان رک نباشی قافیه رو باختی، ببر بده اما حتما با خنده به مادر شوهرت که همه ی این حرفها حرف اون هست...... بگو، این پول همه جا حق دختره اما شما فرمودید چشم، من آوردم....اما بده، و یادت باشه یه هزاری اضافه خرج شوهرت کنی از دست خانوادت رفته، معلومه برای بقیه ی مراسم هم بامبول دارن، اولش که همه رودربایستی دارن اینها رک هستن خدا به داد بقیه اش برسه، اصلا هزینه ی اضافه براشون نکن و با خنده رک حرفهات رو بزن