2733
2739
عنوان

چطور حالمونو خوب کنیم؟؟؟؟

87 بازدید | 12 پست

قرص پوکساید و سیتالوپرام میخورم ولی بازم افسردگی شدید دارم،زعفرون میخورم بهترم،دلم میخواد پر انرژی بشم حالم خوب بشه بتونم کارای عقب افتادمو بکنم،پارک و فضای سبز هم میرم ولی وقتی بیرون میرم بدتر افسرده میشم دلم میخواد زودتر برگردم خونه

جوانی ات در این مملکت چگونه گذشت؟ در تلاش مداوم برای به دست آوردن حقوق اولیه ام.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برو حموم آب نمک بریز سرت آب بکش بیا بیرون  هفته ایی یه بار پاهاتو بزار تو آب نمک و سرکه حداقل ...

واقعا تاثیر داره؟؟؟ممنونت میشم اگه اینطور باشه💋

جوانی ات در این مملکت چگونه گذشت؟ در تلاش مداوم برای به دست آوردن حقوق اولیه ام.
برای خودت برنامه های ۵ دقیقه ۵ دقیقه ترتیب بده و انجامشون بده کم کم حالت بهتر میشه 

افسردگی لنتی نمیذاره،انگار دست و پامو بسته

2738
اره خیلی خوبه  شما باید مدام آهنگای شاد گوش کنی  ویتامین های بدنت رو چک کنی  سردیج ...

مرسی عزیز دلم🙏🫂

با شروع ۲ یا نهایت ۳ تا برنامه شروع کن و به روتین ات اضافه کن کم‌کم اوکی میشه نه یه دفعه دخمل 

عشقم دستت درد نکنه😘😘😘😘😘😘