2733
2734
عنوان

دخترا شماها از کسی توخیابون شماره میگیرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2469 بازدید | 137 پست

درسته ولی اصلا تو خیابون زشته بری پیش یه خانم بگی شماره 

خب شما الان به عنوان یه دختر خانم بگو کجا خوبه وقتی یه پسر اومد و خوشتون اومد اگه شماره داد قبول کنی 

توی عروسیا خوبه به نظرم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من اصلا نمیتونم واقعا چه شماره بدم چه بگیرم

منم خوشم نمیاد واقعا

حتی اینجوریم اشنا نشدم متنفرم از این روش 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
راستی کجا آشنا شدید اگر دوست داری بگو

دوست بچگیامه

خانواده هامون دوستن باهم

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2738
یعنی میگید کلا آدم ازدواج نکنه؟

در جایگاه و شرایطی که هستم و اندازه ی ازدواج تقریبا بالا پایین داشتم تو تایم کوتاه 

نه

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓
پس چجوری آشنا بشن آدما؟ چجوری مناسبه بنظرشما؟

بنظر من اگر قصد یه آقایی جدی باشه مطمئنا پیگیر میشه اما اگه بخاطر سرگرمی باشه شمارشو شما نگیری میده به یکی دیگه 

من همسرم چند بار تو مسیر دانشگاه اینکارو کرد و میوفتاد دنبالم و اصلا خوشم نمیومد 

سه بار اومدن خواستگاری بعد خواهرشو فرستاد محل کارم که تکلیف منو روشن کن اگه واقعا نمیخوای این قضیه ۴ سال طول کشید

منظورم اینه اگه کسی واقعا نیتش خیره حتما پیگیری میکنه

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
درسته ولی اصلا تو خیابون زشته بری پیش یه خانم بگی شماره  خب شما الان به عنوان یه دختر خانم بگو ...

اگر بنظرم یه پسر مجرد باشید شرایط حداقل ظاهری به هم بخوره اگر محترمانه بیان کنید هرجایی ممکنه خوب باشه ولی از نظر بقیه تو سایت که حقم دارن خیابون اکی نیست 

نمیدونم کافه یکیو ببینی خوبه یانه یا مثلا فامیل باشه 

آیدا هستم  

معلومه ک ن

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2706