2733
2734

تو دانشگاه که بده تو سرکار که داستان میشه 

تو خیابون من غرورم اجازه نمیده اصلا 😂

شماها میگیرید ؟ بنظرتون جاشه ؟ 

دخترای بالای ۲۰ اگه میشه بگن چون من ۲۵ سالمه هنوز نمیدونه چیکار کنم 😂😂😂

آیدا هستم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خودمم موندم چکار باید کنیم ما

یه آقایی بود سه روز چت می کردیم هر سه روز هعی از ساز زدنش فیلم و وویس میفرستاد با وویس کلی توضیح میداد، صب بخیر شب بخیر می گفت ، روز چهارم بهش گفتم صبح بخیر جوابمم نداد و کلا سین کرد و بی جواب...فاز چیه واقعا واقعا چکار کنم

نهههههه😐😐 حتی اگه تا ۳۰ مجرد بمونم

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
2740

اصلاااا بعدم الان سماره دادن منقضی شده مال دهه شصت بود الان کی شماره میده؟ تهش بکن آیدی تلگرامی اینیستایی چیزی بده درکل اصلا خوشم نمیاد شأن ادم پایین میاد

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا