2737
2739

دختر جوانی هستم مبتلا به بیماری اعصاب و روان  داروهایی که میخورم پریودم رو قطع کرده و عوارض زیادی داره و دکتر اجازه قطع دارو رو بهم نمیده این بیماری خیلی اذیتم میکنه درسم رو مجبور شدم رها کنم چون دیگه مغزم نمی کشه همین الان چیزی رو میخونم فورا فراموش می کنم تو زندگی ام به خاطر همین به مشکل بر خوردم به پول احتیاج دارم اما با این مریضی نمی تونم کار کنم مثل یه آدم از کار افتاده شدم تو رو خدا برایرشفام دعا کنین یه صلوات خاصه حضرت زهرا برام بفرستین شاید بانو نظری کنند 

خداوند می فرماید من نزد دل های شکسته و قبرهای کهنه ام 

بحق بسم الله الرحمن الرحیم

🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱

اللهم صل علی فاطمه وابیها وامها وبعلها وبنیها وسرالمستودع فیها بعددما احاط بهی علمک

💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟

اللهم صل علی فاطمه وابیها وامها وبعلها وبنیها وسرالمستودع فیها بعددما احاط بهی علمک

🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵

💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری "س"

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

اللّهمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَهَ وَ ابیها وَ بَعلِها و بَنیها وَ السِّرِ المُستَودَعِ فیها بِعَددِ ما احْاطَ بِه عِلْمُکَ

آقا هستم آقا هستم آقا هستم                           درخواست دوستی ممنوع                               لایک نکنید کامنت نزارید زیر پستم به جز استارتر کسی ریپ نزنه لطفا😊                                    حسین دعای مستجاب مادرم                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ختم ۵۳۰ مرتبه صلوات خاصه حضرت فاطمه بگیر تو گوگل سرچ کن میاره برات خیلی مجربه و خودم بارها معجزشو دیدم الهی حضرت زهرا کمکت کنه فقط مابین صلوات نباید صحبت کنی و باید یکجا خونده بشه

التماس دعا 

2731
ختم ۵۳۰ مرتبه صلوات خاصه حضرت فاطمه بگیر تو گوگل سرچ کن میاره برات خیلی مجربه و خودم بارها معجزشو دی ...

اهان خودم هرروز میخونم

خداوند می فرماید من نزد دل های شکسته و قبرهای کهنه ام