2737
2739

من چند وقت بود از یه آقایی خوشم میومد،محل کار من توی یه مجتمع اداری تجاری که توی طبقه ما چندتا واحد هست یکیشون واحد محل کار منه یکی دیگه هم واحد محل کار این آقا و واحد های دیگه هم هستن

اول پرسیدم ببینم متاهل یا نه که فهمیدم مجرد

دیگه چند وقت بود دیدم هیچ جوره حرکتی نمیکنه گفتم بذار من بهش بگم،امروز بهش گفتم

خیلی محترمانه و جدی بهم گفت توی رابطه است و جواب رد داد

منم گفتم آهان من نمی دونستم و کلا بی خیال همه چیز شدم مطمئنم حتی اگر می خواستم بی خیالش نشم و بازم گیر بدم به این آقا بازم هیچ فایده ای نداشت

حالا اینجا خانم ها شوهرشون که خیانت میکنه میان میگن فقط اون زن مقصره زنه آویزون شوهرم شده شوهرم میگه اون بهش گیر داده،بیا منم به این آقا گیر دادم چرا قبول نکرد گیر دادنم رو؟

تا شوهرتون نخواد هیچ اتفاقی نمیوفته خانم ها اینم نمونه اش

طرف حتی زن هم نداشت چقدر متعهد بود به پارتنرش

مردی که خیانت میکنه هم ۵۰ درصد تقصیر کاره حالا هی خودتون رو گول بزنید

(در جواب کامنت های وااااای اسی چطور روت شد بگی و وااااای چه دختر پر رویی هستی هم بگم به خودم مربوطه شما نگو پس لطفا این کامنت ها رو نذارید گذاشتید هم جوابتون اینه)

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کلا خیانت خیانته مهم نیست کی شروع کرده مهم این که یک اقا و یک خانم هر دو رابطه رو ادامه دادن و فرقی نمیکنه زنه سریش شده یا مرده من نمیدونم چرا تو تاپیک های خیانت اصل ماجرا رو ول میکنن کاربرا بعد بهم دیگه میپرن و جنگ و الم شنگه یکی میگه زن مقصره یکی میگه مرد مقصره

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»
2740

عزیزم اینو بگم همه مردی اینجوری نیس اگه این آقا متعهد قطعا یه آدم باشعور با شخصیت ...یه سری مردا متاهل هستن انقد پرو گستاخ هستن متلک ونگاه آدم حالت تهوع میگیره دیگه بگذریم از اون دسته ها که خیانت میکنن ....کلا همه چیز بستگی به ذات آدم داره هستن خانم های متعلقه که نون شب محتاج هستن و غرور دارن پس بستگی به مرد زن داره نه شخص خاصی 

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅

عزیزم پارتنر با همسر فرق داره...

اون آقا الان عاشق پارتنرش هست و معلومه خیانت نمی کنه...

ولی یه مرد متاهل، که چند مدت زندگی کرده و ممکنه خانومش واسش تکراری شده باشه، خب ممکنه ترجیح بده گول بخوره...

عزیزم اینو بگم همه مردی اینجوری نیس اگه این آقا متعهد قطعا یه آدم باشعور با شخصیت ...یه سری مردا متا ...

خوب منم همین رو گفتم دیگه

بله همه مردی اینطوری نیست منم دارم همین رو میگم دیگه که اگر کشی شوهرش خیانت کرده چرا فکر میکنه اون زن فقط باعثش بوده،خوب شوهرت هم یه طرف ماجراست چرا یه ذره یقه شوهرت رو نمیگیری

خوب منم همین رو گفتم دیگه بله همه مردی اینطوری نیست منم دارم همین رو میگم دیگه که اگر کشی شوهرش خیا ...

درسته تایید کردم و البته که زنها هستن میچسبن به مردا من خودم روز عروسی عکاسمون دستیار دختر داشت جلو خودم زل میزد شوهرم که من قشنگ می‌فهمیدم کلافه شده بودم از این همه بی حیا بودنش و شوهرم دستپاچه میشد میفهمید معذب شده بود اینم خاستم ادامش بنویسم یهو پست شد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅
عزیزم پارتنر با همسر فرق داره... اون آقا الان عاشق پارتنرش هست و معلومه خیانت نمی کنه... ولی یه مر ...

چرا سعی می کنید به هر روشی که شده خودتون رو گول بزنید؟خوشت میاد گول بزنی خودت رو

با هزار جور ترفند می خواید مرد های بی تعهد رو توجیح کنید واقعا که

من مورد متاهلش رو هم دیدم خانم

پدر دوستم زنی آویزونش شده بود هیچ جوره کار ساز نبود هرچی بلاک می کرد اون زن با خط های دیگه هی تماس می گرفت آخر رفت ازش شکایت کرد

بیا اینم نمونه متاهلش که ۳۰ ساله ازدواج کرده

درسته تایید کردم و البته که زنها هستن میچسبن به مردا من خودم روز عروسی عکاسمون دستیار دختر داشت جلو ...

همیشه هم زن ها گیر نمیدن به مردا خیلی وقتا هم مردا گیر نیدن

ولی کلا کسی که خودش نخواد خیانت کنه و متعهد باشه نمیکنه موضوع اینه حالا چه زنش چه مردش

همیشه هم زن ها گیر نمیدن به مردا خیلی وقتا هم مردا گیر نیدن ولی کلا کسی که خودش نخواد خیانت کنه و م ...

آره دقیقا منم میگم آدم باید آدم باشه 

ولی خب مردا بیشتر چشم گوششون میجنبه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40