2733
2734

خیلی ناامیدم میشه به نظرتون خونه دار شد؟!خسته شدم از این وضعیت بهتر که نمیشه هیچ هی بدتر و بدتر میشه

مستاجرا چه کار میکنید؟سالی چقدر کرایه ها و پول پیش اضافه میشه؟

نه 

وقتی میبینم یک میلیارد فقط رهن دادم!یک درصد نمیتونم فکر کنم که خونه بخرم 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

ما هم ماهی ۱۰ میلیون اجاره خونه میدیم 🥴

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

ماتوی یه خونه کلنگی قدیمی میشینیم تک خوابه سرویس هم بیرونه باهزارزحمت صابخونه راضی شداجاره۵تومن کردهیچوقت امیدبه خونه دارشدن ندارم بااین حقوق کم واجاره نمیشه پس اندازی کرد

تک تک اشکام...اسیدمیشه روقلبت یه روز....
ته دنیا ۲ونیم کرایه میدیم

۲ نیم که خوبه 😐ما ماهی ۱۰ میلیون 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
۱میلیارد رهن؟چقدر زیاد حتما بالای شهر متراژ بالاهس

نه منطقه 5 و متراژ 95 

زیاد نیست رهن و اجاره ها عجیبه🤦🏻‍♀️

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
ماتوی یه خونه کلنگی قدیمی میشینیم تک خوابه سرویس هم بیرونه باهزارزحمت صابخونه راضی شداجاره۵تومن کرده ...

قبلش چقدر بود؟تازه پس اندازم کنی ۵۰ سال طول میکشه😭😭😭😭😭😭😭😭ای وای

خدا باعثشو لعنت کنه جوونا چجوری ازدواج کنن خب برن چادر بزنن؟😭😭😭😭

بعد تبلیغ فرزند اوری میکنن دیگه نمیگن این بچه رو تو به قول شما چادر که نمیشه بزرگ کرد

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»