2737
2734
عنوان

دردودل

105 بازدید | 9 پست

سلام خانما اینجا کسی هست شوهرش ماشین سنگین داشته باشه من شوهرم ماشین سنگین داره و کرایه های خارج خیلی خوب شده ولی داخلی نه بار نیست اصلا.. من اصلا راضی نیستم شوهرم بره خارج.ولی ازونجایی که قسط خیلی داره ماشینش و همچنین خونمون. شوهرم هی باهام حرف میزنه فلان دوستم گفته بیا بریم پولش خوبه قسط هاتو یه جا میدی و ازین جور حرفا.. الان من نظرم 50.50شده ولی بازم راضی نیستم میترسم دو دلم اصلا یه ترسی درونمه میگم اگه خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد تصادف کنه خراب بشه ماشینش کسی جلوشون و بگیره تو کشور غریب زبونشون و بلد نیستی میخوای چیکار کنی اینجا ولی کشور خودمونه فرق داره میگم اینجا هر جا دوست داری برو ماهم نیا ولی خارج نرو نمیدونم چرا دلم راضی نمیشه نمیدونم چرا همش حس میکنم بره زندکی مون از هم میپاشه. من بگم نه شوهرم رو حرف من حرف نمیزنه. ولی انقد این و اون گفتن اونم 50.50شده هم دوس داره بره هم نه میگه دردسر زیاد داره ولی اینجا هم اصلا بار نیست قسط هامون همه مونده نمیدونم چیکار کنم به راهنماییتون نیاز دارم چیکار کنم یکم دلداریم بدین شوهرم میگه ممکنه تو مرز دو روز گوشیم انتن نده نباید نگران بشی ولی من میمیرم اگه گوشیش انتن نده یا زنگ میزنم دیر جواب میده میده میمیرم از نگرانی میترسم بزارم بره انقد به خودم استرس و نگرانی وارد کنم که خودمو داغون کنم چون خودمو میشناسم چیکار کنم حالا...؟ 

توکل برخدا بزار بره اگه قرار باشه اتفاقی بیفته (دوراز جونش)تو همین خیابون خونتون ک چ عرض کنم تو همین کشور میفته 

پس با دل خوش راهیش کن بسپارب خدا و ائمه 

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل الفرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
توکل برخدا بزار بره اگه قرار باشه اتفاقی بیفته (دوراز جونش)تو همین خیابون خونتون ک چ عرض کنم تو همین ...

نمیدونم بخدا 🥺ایشالا که خدا پشت و پناه همه باشه ولی موندم.. 

2740
نمیشه برم. پاسپورت میخواد. کلی دردسر داره میبینی مرز چند روز یا هفته خواب داره تا نوبتت بشه و از مرز ...

چه ایرادی داره؟  همه جا آب و غذا و توالت هست. مسافرت مجانی خارج از کشور ه. تازه پاسپورت گرفتن که کاری نداره

نمیدونم بخدا 🥺ایشالا که خدا پشت و پناه همه باشه ولی موندم.. 

دلتو یک دله کن 

خداهستتتت

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل الفرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷