2733
2739
عنوان

براتون توحید میخونم

56 بازدید | 18 پست

التماس دعا🌹🌹🌹🌹

لطفا برای ازدواج خوب و به زودی ام‌دعا کنید✨یا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی✨ 

منم برای شما خوندم

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

@آرزوهام3    

@سرو،محمد    

@دختر_اردیبهشتم    

براتون خوندم

لطفا برای ازدواج خوب و به زودی ام‌دعا کنید✨یا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی✨ 
منم به نیت شما هدیه میکنم به صاحب زمان علیه السلام 

ممنونم

2740
برا منم میخونی تا وامم جورشه؟😍

چشم🌹🌹

منم برای شما خوندم

ممنونم انشالله به زودی حاجت روا شید

ممنونم انشالله به زودی حاجت روا شید

قربونت

سوئیفت جان اسمت یادم میمونه برا ازدواجت دعا می کنم

خوشبخت بشی

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
قربونت سوئیفت جان اسمت یادم میمونه برا ازدواجت دعا می کنم خوشبخت بشی

❤❤چقدر مهربونی

@77mary    

@sssui    

@نون_بربریییی    

براتون خوندم

@آرزوهام3     @سرو،محمد     @دختر_اردیبهشتم     براتون خوندم

مرسی عزیزم حاجت روا بشی ۱۰۰ صلوات میفرستم عزیزم 

من به دستهای خدا خیره شدم معجزه کرد.میشه برای ازدواجم تا آخر امسال دعا کنید🥰