2733
2739

یه سوال دارم دوستان

تا الان شده از دور کسی رو که باهاش رودربایستی دارید ببینید اما شک کنید که واقعا اونه یا نه؟ بعد حس کنید  چشم توچشم شدید و اونم به شما نگاه میکنه 

اما چون شک داشتید که اشتباه می کنید جلو نرید که اگه خودشه سلام بدید

بعدا چی کردید که اگه طرف خودش بوده برداشت بد نکنه؟

مثلا گفتید ببخشید من شمارو نشناختم از دور شک کردم؟

نمیدونم واقعا باید چی کرد اینطور موقع ها

ممنون میشم راهنمایی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب نگران این نمیشید که طرف بگه چرا چشم تو چشم شد و سلام نداد؟

نه چون ارامش خودم برام از همه مهمتره اگر دیدمش ک سلام میدم اگرم ن برلی چی خودمو عذاب بدم! اگه حرفی پیش امد ی کلمه قاطعانه میگم ندیدم یا بجا نیاوردم

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود
2731
نه چون ارامش خودم برام از همه مهمتره اگر دیدمش ک سلام میدم اگرم ن برلی چی خودمو عذاب بدم! اگه حرفی پ ...

آره متوجه ام حرفتون درسته واقعا

میدونید یه وقتایی آدم به خودش شک میکنه بیشتر

چون مثلا من خودم چندلحظه نگاه کردم مطمئن شم درست دیدم یا نه، حس میکردم اون طرف هم نگاهش به منه

اما چون دیدم به نظر میاد دارم اشتباه میکنم دیگه جلونرفتم مطمئن شم که اگه خودشه سلام بدم

بعد باخودم میگم ولی اگه خودش بوده باشه الان میگه چرا قشنگ به من نگاه کرد نیومد سلام بده!😅

آره متوجه ام حرفتون درسته واقعا میدونید یه وقتایی آدم به خودش شک میکنه بیشتر چون مثلا من خودم چ ...

فکرتو درگیر اینچیزا نکن سوتفاهمه بالاخره ک میشناسنت مطمئن باش خودش متوجه میشه تعمدی در کار نبوده

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود