2737
2734

۲۱ سالمه دانشجوی پزشکییَم 

مامانم یه دوست داره دخترش تو آزاد یه رشته خیلی بدتر میخونه هیچ هنر خاصی هم نداره 

طبیعیه زمانش زیاد باشه و به مامانشم کمک کنه تو کار خونه 

منِ بدبخت زودتر از ساعت ۷ ۸ شب نمیام خونه بخاطر درس و امتحان و وقتی هم میام باید چندین بار این حرفو بشنوم که کاش دختر منم مثل دختر فلانی بود 

بچگی اونقدرررر منو با اون مقایسه کرده تنها چیزی که ندارم اعتماد به نفسه
خودش میگف اون قبول میشد و تو نه سکته میکردم
الانم میگه کاش توئم مث دختر اون بودی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عادی نشده دیگه برات؟ 

واسه من که عادی شده 

حتما مامان دختره زیاد از دخترش جلو مامانت تعریف میکنه 

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 
2740

با تک تک سلولای بدنم درکت میکنم

منم تیزهوشان میخونم بخاطر امتحانام وقت کار خونه رو ندارم

اینقدر سر کار خونه دعوا شده و بچه های بقیه رو زده تو سر من که واقعا خیلی وقتا دلم میخواد زودتر از این خونه کوفتی نجات پیدا کنم

جالب اینجاست بقیه مادرا که منو میبینن به بچه هاشون منو نشون میدن که مثل من باشه درس بخونه! بعد مامانم خودم کتابامو پاره کرد چون یه بار گفت بیا کمکم گفتم امتحان دارم

عادی نشده دیگه برات؟  واسه من که عادی شده  حتما مامان دختره زیاد از دخترش جلو مامانت تعر ...

نه عادی نمیشه 

از بس خوردم کرده سلامت روانم نابود شده 

هر چی ذره ذره سعی میکنم مثل یه آدم نرمال خودمو دوست داشته باشم با چند جمله گند میزنه به همه زحماتم 

دوست دارم دور شم ازش و برم یه شهر دیگه 

در این حد عصبیم میکنه

به هر حال مامانت از تو نباید هیچ انتظاری داشته باشه اگه اینده تو براش مهم باشه چون پزشکی باید درس بخونی،بعدم به نظر من باید به وجودت افتخارم کنه که پزشک یه مملکتی

پرستاری یعنی،عشق،صبر،تحمل و بیخوابیهای شبانه
نه عادی نمیشه  از بس خوردم کرده سلامت روانم نابود شده  هر چی ذره ذره سعی میکنم مثل یه آد ...

ولش کن تو درست رو بخون،انشالله دوره استاجری رو روتیشنت رو جای دیگه انتخاب کن

پرستاری یعنی،عشق،صبر،تحمل و بیخوابیهای شبانه