2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

یسریا لاغر چون ظریف بهشون میاد 

یسریا مث من صورت چاق بهشون میاد ولی خب حیف چاق نمسشه 

من تمام تلاشمو برای درست شدن شرایط کردم ولی بخت باهام یار نبود نمیدونم خدا چی برام در نظر گرفته ولی امیدی به آینده ندارم . افسردگی و فکر به خودکشی داره دیوونم میکنه اما من وقتی حالم خوب میشه به خودم میگم که باید خوش بگذرونم حالا که هیچکس منو دوست نداره من خودمو دوست داشته باشم . من کم آوردم . دوستان عزیز اگه توی تاپیک های من اظهار نظر کردید لطف خودتون رو میرسونید ولی اگر جوابی ندادم و فقط لایک کردم لطفا ناراحت نشید من معمولا توی شرایط بد روحی اینجا تاپیک میزنم و ممکنه از حوصلم خارج باشه جواب تک تک رو بدم عشقای دلم ❤️🥺                                                                                           
اینایی که میخندن گونهاشون میاد بالا واقعا زیبان

ک خودشون طبیعی گونه دارن ؟ 

اخه بعضیا لپ دارن میخندن لپاشون میاد بالا

آخرین پروانه ات هم مرد در قلبم , تو آزادی ....برو 🌿💚
اینایی که میخندن گونهاشون میاد بالا واقعا زیبان

واقعا زیبایی محسوب میشه اصلا صورتم ژل نداره ولی گونه هام وقتی میخندم میاد بالا تا حالا فکر مکردم زشته 🥲

نازجولیم تعلیق شدم 🤦‍♀️کاربری جدیدمه 🦋😊 نگم که دیگه آقایون درخواست ندن 🤦‍♀️💩 🚫 متاهل 💫🫂 فاقد حوصله 🚫😆👋