2733
2739
عنوان

دونه تو لب بعد ژل لب

66 بازدید | 8 پست

بچها دونه های زیر پوستی یعنی اصلا دیده نمیشه ولی بشدت درد داره اینم بگم ۸ ماه پیش ژل زدم بنظرتون میتونه مال ژل باشه اخه فقط لب پایینم زده با اینکه من بالا رو بیشتر ژل زدم ولی هیچیش نیست اخه اینا چین خیلی میترسم متونه از گرمی و این چیزام باشع یا نه ؟ 

نازجولیم تعلیق شدم 🤦‍♀️کاربری جدیدمه 🦋😊 نگم که دیگه آقایون درخواست ندن 🤦‍♀️💩 🚫 متاهل 💫🫂 فاقد حوصله 🚫😆👋

ممکنه بدنت نسبت به ژل واکنش نشون داده باشه و نکروز بده ینی بافت لبت از بین بره کاملا

البته من فقط کلیپ و اینا دیدم اطلاع ندارم زیاد ولی حتما زودتر برو دکتر تا چیزی نشده

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"
 ممکنه بدنت نسبت به ژل واکنش نشون داده باشه و نکروز بده ینی بافت لبت از بین بره کاملا البته من ...

اخه ۹ ماه بعد ژل واکنش داشته باشه اونم فقط لب پایین ؟ 

نازجولیم تعلیق شدم 🤦‍♀️کاربری جدیدمه 🦋😊 نگم که دیگه آقایون درخواست ندن 🤦‍♀️💩 🚫 متاهل 💫🫂 فاقد حوصله 🚫😆👋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه ۹ ماه بعد ژل واکنش داشته باشه اونم فقط لب پایین ؟ 

نمیدونم هر چیزی ممکنه ولی پشت گوش ننداز برد دکتر

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"
2728
2738
لب بالام اینجوری شده دون دون های سفیده ولی درد نداره من ک از ترسم پیگیری نمیکنم

نه برای من اصلا سفید نیست بی رنگه تو خود لبمه فقطم پایین ولی خیلی درد داره مثله جوش زیر پوستی که میخواد بزنه اولش خیلی درد داره