2733
2734
عنوان

فامیل سمی

101 بازدید | 2 پست

سلام بچه ها..اعصابم از دست فامیل عوضیمون بهم ریخته..من با یکی از فامیلای نزدیکمون به اسم سارا درددل کردم از یکی از فامیلای دیگمون به اسم شعله که بیتربیت و حسود بودن غیبت کردم اونم بدشونو میگفت.گفتم منم بدم میاد ازشون و..نمیخوام ببینمشون..اینا تو شهرستان هستن تو ی شهرن.بعد از اون دیگه سارا باهام تماس نگرفت.ما همیشه به سارا محبت میکردیم و هواشو داشتیم.بعد اونوقت هفته پیش سارا به مامانم زنگ زده که من فلانیو همون فامیل حسود و ..که با هیچ کس ارتباطی نداره و..و اصلا هیچوقت با فامیلی ارتباط نداشت دعوت کردم ..شما هم بیاین..یعنی چقدر آدم بیشعور می‌تونه باشه ..که همچین کاری کنه.‌بعد خودشم میدونست که ما امکان رفتن به شهرستان نداریم دو سه روز قبلش زنگ زده..خدا لعنت کنه آدمای عوضی و..انگار فقط میخواست اعصاب خرد کنه..اصلا به من چه کدوم درپیتو تو دعوت کردی..به نظرتون چه برخوردی با اینجور فامیلای سمی باید داشت؟چندین بار پیش اومده از اسم شعله استفاده کردن اعصاب خورد کنن..

منکه کل ادمای رو مخی زندگیمو حذف کردم و اسوده دارم زندگیمو میکنم مگه محبوری باهاشون معاشرت کنی، خب کات کن 

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود
منکه کل ادمای رو مخی زندگیمو حذف کردم و اسوده دارم زندگیمو میکنم مگه محبوری باهاشون معاشرت کنی، خب ک ...

واقعا درسته..می‌خوام ی جواب حسابی بهشون بدم بعد کات کنم..متنفرم ازشون..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.