2737
2734
عنوان

علائم بارداری دارم هنوز عقدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1609 بازدید | 107 پست

تو دلیم وقتی اومد تو دلم اینقدر برامون برکت آورد که نگو اگه نی نی باشه خود به خود کارا جور میشع

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 

کاندوم و قرص برای جلوگیریه بخدا استفاده کن 

برو ازمایش بده 

این علائم برای چیزایی دیگ هم میتونه باشه

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقاً منم مثل تو همین مشکل رو دارم نامزدم.. ۲۸ اسفند ماه پریود شدم فکر کنم دوره پریودیم ۴ روزه بود طول نکشید چون روز دوم و سوم پریودی رفتم حموم 

صبحگاه ۹ فروردین با نامزدم رابطه محافظت شده با کاندوم داشتم فقط هم یک بار و متاسفانه تا الان پریود نشدم خیلی هم کلافم کلی دمنوش هم خوردم فعلاً تاثیر نکرده انشاالله جفتمون با هم پریود بشیم

2731

منم تو عقد هرروزش رو شبیه حامله ها بودم🤣🤣🤣🤣ادم متوهم میشه

پسرم؛ بزرگ مردِ کوچکِ من...تو بهترین هدیه خدا و زیباترین ثمره ی عشق مایی، من و بابایی بی صبرانه منتظرِ گرفتن دستای کوچولوتیم👨‍👩‍👧 خدایا بزرگترین سرمایه های زندگیم؛ همسرم و کوچولومون رو همیشه به تو میسپارم مواظب عزیزترینام باش❤🥰
2740
منم تو عقد هرروزش رو شبیه حامله ها بودم🤣🤣🤣🤣ادم متوهم میشه

خب اگه عقد کردین تا کارها انجام بشه و برید سر خونه زندگی یا بقول خیلیا اینجا عقد کردید که بیشتر تمو بشناسید :/ خب رابطه نباید داشته باشید