2733
2734
عنوان

میگه برگردم

123 بازدید | 19 پست

سلام بچه ها 

من 6 ماه با یکی  توی رابطه بودم و در طی این مدت هر کاری براش کردم ولی اون منو نادیده می‌گرفت  و ازم فاصله می‌گرفت مثلا می‌گفت من حوصله ام نمی‌کشه و این حرفا (آخه اختلاف سنیمون 14 ساله) منم دیگه از این رفتاراش خسته شدم و ترکش کردم

الان بعد یک ماه برگشته میگه دوست دارم و برگرد و منو‌ ببخش از اینکه نادیدت گرفتم و این حرفا

خیلی دلتنگشم ولی نمی تونم بهش برگردم 

به نظرتون چجوری به طور محترمانه بهش بگم نمی تونم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ازش دلیل جداییتونو بپرس اگ هم قبول کردی ازش بخواه بیاد خواستگاری

دلیل جدایی رو که خودش قبول داره مقصر خودش بوده ولی من نمیتونم دیگه برگردم چون دوباره همون کارو تکرار میکنه

نمیاد خواستگاری میگه خانوادم نمیزارن ازدواج کنم فقط همینطوری تا آخرش با من باش

2738
دلیل جدایی رو که خودش قبول داره مقصر خودش بوده ولی من نمیتونم دیگه برگردم چون دوباره همون کارو تکرار ...

عشقم ببین اگ قبول نکنی بنظرم خیلی بهتره چونکه تو الان سنتم دوران احساسی و بی منطقی رو رد کرده و الان خودت گاملا بالغی سنتتو بهترین دورانشه و میتونی ازدواج کنی با یکی ک فوقش ۷.۸ سال تفاوت سنی دارین و خوشبخت بشی اگ با این ادم باشی عمرت تلف میشه گاهی ما باید پا روی دلمون بزاریم ک بعد پا رو دلمون نزارن

دلیل جدایی رو که خودش قبول داره مقصر خودش بوده ولی من نمیتونم دیگه برگردم چون دوباره همون کارو تکرار ...

اون یه دهه شصتی زرنگ و حقه بازه

دم به تله نمیده

اگه یکیو دیدی باهاش هم عقیده نیستی قبل اینکه به نظرش جواب بدی اونم با خشونت ،کافیه قبلش به خودت بگی (بــہ مــن چــــــــــہ)😁😉
عشقم ببین اگ قبول نکنی بنظرم خیلی بهتره چونکه تو الان سنتم دوران احساسی و بی منطقی رو رد کرده و الان ...

خودم هم نمی‌خوام برگردم ولی نمی دونم دیگه چجوری بهش‌ بگم ک متوجه بشه . آخه هر چی بهش میگم دیگه نمی تونم برگردم ، در جوابم میگه پس تو با یکی دیگه در ارتباطی که اینطوری منو پس میزنی .. تو فکرش داستان می‌سازه و خودشم باور می‌کنه