2737
2734

از بعضی سکانس ها عکس اومده مالک و سیما تو بستنی فروشی خیلی رمانتیک و خنده رو بستنی میخورن آلام هم سیما مجرده هم مالک یه حس عجیبی بهم میگه سیما و مالک ازدواج میکنن اونطور که از تئوری و ها و عکس هاش پیداس . اونا اگه ازدواج کردن سمیرا قطعا با طلوعی ازدواج میکنه . بعد اگه شهریار زنده باشه با فرناز چی میشن . واااای عاشق ترکیب سمیرا و فرنازم با اون قیافه هاشون وقتی همو میبینن . شیدا و میثم هم که به رحمت خدا رفتن 😅 وااااای بازیگرای فصل ۳ نسبت به فصل ۱ کلا از این رو به اون رو شدن انگار یه سریال دیگه ست . اصلا نمیتونم فصل بدون میثم رو بهش فکر کنم . اگه مالک از شهریار انتقام نگیره ( البته اگه شهریار زنده باشه ) خیلی خیلی نامرده وقتی خودش مرده بود میثم تا پای مرگ واسش جنگید آخرم که مرد .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فکر کردم نوشتی مالک و سینا😂 دارک شد

واااای این آقایون مالکی هم چه ژنی دارن همه دخترای سریال دارن واسشون جون میدن 🤣 مالک که هر شب سمیرا رو می‌پیچونه با یکی تو هتله . میثم هم که فقط دو تا دختر براش خودکشی کردن 😂

2738
قشنگه؟  جز این دیگه چی پیشنهاد میدی؟

خدایی اگه بخوایم جدی باشیم زخم کاری بهترین فیلم ایرانیه که تا الان ساخته شده ۹۰ درصد کاربران فیلیمو برای زخم کاری فیلیمو دارن بقیه فیلم ها هر چی چرته این همونقدر خدااااااااااااست .