2733
2734
عنوان

خانوادش مخالفمونن

377 بازدید | 41 پست

میگه چکار کنم خانوادم قبول نمیکنن

میخوای همینجوری بمونیم 

چون خانوادم راضی نیستن تورو بگیرم

۳ بار به خانوادش دربارم حرف زده ولی قبول نکردن

ولی من دوسش دارم 

اونم دوستم داره ولی کارش از دستش برنمیاد 🥺

دعا کنین خانوادش قبول کنن و بزودی بیان خاستگاری بهم برسیم🤲🥺❤

خدا تورو واسه قلبم نگه دارد. 💕❣♡

دلیل مخالفت شون چیه؟

دونفر همدیگرو دوست دارن می‌خوان ازدواج کنن یه امر حلال هست تازه خدا هم خوشحال میشه.

من برای مشکلت راه حل دارم ولی اول باید بدونم الکی مخالفت میکنن یا دلیل موجه دارن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ بخوادت با یه حرف که بگه یا میاین باهام یا خودکشی میکنم راضی میشن خانوادش خخخخ

یا بگه یا باهام میاین خواستگاری یا دور همتونو خط میکشم

بابا وقتی نخوان بهونه میارن 

انقد ساده نباشین دختراااااای گل 

بخدا پسرا هر چی بخوان میتونن ی دست بیارن

2731

زورکی نمیشه،هردو خونواده تو‌ازدواج نقش مهمی دارن

هرکی میگه نه،دروغ میگه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
دلیل مخالفت شون چیه؟ دونفر همدیگرو دوست دارن می‌خوان ازدواج کنن یه امر حلال هست تازه خدا هم خوشحال ...

یکی راجبم بهشون دروغ گفته اونا هم باور کردن

خدا تورو واسه قلبم نگه دارد. 💕❣♡
2738
دلیل مخالفت شون چیه؟ دونفر همدیگرو دوست دارن می‌خوان ازدواج کنن یه امر حلال هست تازه خدا هم خوشحال ...

چه راه حلی داری😔 کل نینی سایت دیگه منو میشناسن انقدر که عذاب کشیدم همین الانشم منو عشقم داریم عذاب میکشیم سر مخالفت الکیه بابام میگه میکشمت ولی نمیزارم ازدواج کنی

میشه دعام کنین امسال بابام راضی بشه به عشقم برسم؟🥺❤️
چه راه حلی داری😔 کل نینی سایت دیگه منو میشناسن انقدر که عذاب کشیدم همین الانشم منو عشقم داریم عذاب ...

راه حلم قرآنیه.

برای هر مشکلی و هر دردی یه راه تو قرآن هست فقط باید کتاب خدا رو بگردیم ورق بزنیم اون راه رو پیدا کنیم.

من چون قرآن زیاد میخونم اطلاعاتم در این زمینه ها یه خورده بالاست.

اگر خواستی ایتا کانال زدم درخواست دوستی بده لینک رو برات بفرستم.

الان همون دوستمون که گفتن در موردشون دروغ گفتن باور کن سوره یا آیه ای هست که حقایق رو برملا کنه.

راه حلم قرآنیه. برای هر مشکلی و هر دردی یه راه تو قرآن هست فقط باید کتاب خدا رو بگردیم ورق بزنیم او ...

برای مخالفت بابام چه سوره ای هست من ایتا ندارم میشه همینجا کمکم کنی

میشه دعام کنین امسال بابام راضی بشه به عشقم برسم؟🥺❤️