2733
2739

من دختر ندارم ولی دوتا بچه دارم شرایطم ندارم که بچه سوم حتی بخوام فکر کنم وهمین دوتا برام کافین وخدا حفطشون کته ولی بعصی وقتا خیلی که به آینده فک میکنم میبینم که ی روزی این که دختر ندارم حسرتش میخورم واقعا دختر خیلی دلسوز مادره 

ن واقعا چرا حسرت بخورم؟! دختر تو جامعه مردپرست به دنیا نیاد بهتره

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیدونم کی گفته دختر دلسوز مادره 

بچه فقط با توجه به تربیتش وابسته و دلسوز پدر و مادر میشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2740
وای دقیقا تفکرش مثل منه 

فقط اینو میگم غم و غصه تون کمه و خیلی چیزای دیگه که جاش اینجا نیست . خودم دوتا دختر دارم خواهرم دو تا پسر . حداقلش اینه که وقتی یه وسایل آرایشی میگیرید مورد سرقت قرار نمیگیره،😊😊😊 میمونه واسه خودتون و هم اینکه تو سن کم عادت ماهیانه شدن دردسرهای خودش رو داره . مقایسه بکنم دختر زحمت زیاد  داره.

فقط اینو میگم غم و غصه تون کمه و خیلی چیزای دیگه که جاش اینجا نیست . خودم دوتا دختر دارم خواهرم دو ت ...

نه تنها من شوهرمم دختر دوسداشت اما نشد. نه بابا هزارتا فکر وخیال وغصه هست ولی بچهام که بزرگتر میشن بیشتر حسرت میخورم 

نه تنها من شوهرمم دختر دوسداشت اما نشد. نه بابا هزارتا فکر وخیال وغصه هست ولی بچهام که بزرگتر میشن ب ...

چی بگم ،  پسر بودن واسه خودشون هم تو جامعه ی ما خوب بود هم واسه من . شما تصور کنید یه روزی دو تا دختر داشته باشی و خودت باشی مثلا همسرت کنارت نباشه و مسافرت هم بری.‌  اونوقت باید تو اون تایم هم براشون پدر باشی هم مادر و چیزای مثل این ، باعث میشه زحمت و انرژی مادر بیشتر صرف بشه ولی اینکه جو خونه شاد میشه و ....اون رو قبول دارم