2737
2739

از اینکه حالشون با هم خوبه و غم و غصه ای ندارن حسرت میخورم 

خودم هیچوقت با کسی رل نبودم 

نامزد بازی هم نکردیم 

ازدواجم سنتی بود 

الان با شوهرم اصلا حالم خوب نیست 

لطفا برای عاقبت به خیری خودم و بچه هام دعا کنید  اینجا برام مثل دفترچه خاطراته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شاید فقط چندروز حالشون خدب باشه بعدش بدترینارو تجربه میکنن دیگه کسی به دلشون نیست نسبت به شوهراشون حس عذاب دارن

بنظرم تو باید با شوهرت خوش بگذرونی فکر کن رلته همه جا برو باهاش کافه رستوران پارک سفر

2740

حالا توکه شوهر کردی منی که اصن میدونم جفت ندارم چی بگم کلا تنها این نیس همه جور حسرتی میکشم 

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️

وقتی میبینمشون تو پارکا یا خیابونا خیلی دلم میخواد جای اونا باشم 

با یه کیک کوچولو یا یه شاخه گل یا دو تا بستنی با هم خوشحالن و کیف میکنن 

اما من بهترین رستورانا بهترین کافه ها بهترین مسافرت ها با همسرم بهم اون حسو نمیده

لطفا برای عاقبت به خیری خودم و بچه هام دعا کنید  اینجا برام مثل دفترچه خاطراته  

مشکلات برای همه هست منم دوران نامزدی خیلی خوب و عاشقانه ای داشتم ولی ازدواج کردم همه پر پر شد و مشکلات شروع شد بالاخره تو زندگی بیوفتی دغدغه ها شروع میشه 

گر قیامت قصه باشد پس کجا جویم تورا ؟! 🖤 دختری که عاشق شعره 🐥 الانم یه نینی ناز داره بزرگ می‌کنه 🤱 
وقتی میبینمشون تو پارکا یا خیابونا خیلی دلم میخواد جای اونا باشم  با یه کیک کوچولو یا یه شاخه ...

آره حق داری 

گر قیامت قصه باشد پس کجا جویم تورا ؟! 🖤 دختری که عاشق شعره 🐥 الانم یه نینی ناز داره بزرگ می‌کنه 🤱