2737
2739

استاد گفت باید کنفرانس بدی من اینجوریم تازگیا دهنم و صدام میلرزه برا همین گوشه ترین نقطه کلاس میشینم و تا حالا کنفرانس ندادم ولی گیر افتادم دوست ندارم سوژه پسرا دخترا دانشگاه بشم دوست دارم کاملا مسلط جدی با اعتماد به نفس باشم ولی خجالتیم چیکار کنم اگه اونجا بلرزم

تعداد رای : 3
نظرسنجی
1
1
33%
2
2
66%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این ۱ و ۲ معناش چیه الان کدوم رو باید انتخاب کنیم😅😅😅

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

به دانشگاه به چشم مدرک و درس نگاه نکن

از دانشگاه باید به عنوان جایی که باعث رشد بشه استفاده کرد

منم دفعه اولم همینجوری بودم

خودمو به چالش کشیدم و چندبار کنفرانس دادم

و برای حل سوالا داوطلب شدم

خودتو به چالش بکش

دیگه پشت کنکوری نیستم دانشجوی رشته جغرافیا🤩مهندس آینده'فاطمه ام.18سالمه .  اگه دوست داشتی برای بابام دعا کن🥰سیاه قلم کار میکنم❤بافتنی میبافم🧡میخوام در آینده آموزش مجازی سیاه قلم رو شروع کنم😊با هزینه ای که همه بتونن شرکت کنن.کاربری دست ۳تا دوسته🫶
بسیار تمرین کن جلو اینه با خودت بگو متنو  مشکلی هم فک نکنم باشه جزوه هم بگیر دستت ی نگاهی روش ...

دهنم میلرزع او موقعیتا حساس دوست ندارم سوژه کسی بشم چون تا حالا پنهونش کردم این خجالتی بودنو 

2740

از قبل چندبار تمرین کن 

دنبال اشتباه نکردن نباش ، اشتباه کردن و تپق زدن هم جزئی از ارائه است مهم اینه بتونی جمعش کنی،

جلوی اینه و برای اعضای خونواده تمرین کن 

اینم بدون که همکلاسی هات اون مطالبی که تو داری می گی رو بلد نیستند پس مهم نیست کجا رو گفتی یا یادت رفته 

اگر هم استاد یا همکلاسیت ازت سوالی کرد بلد نبودی از خود استاد بخواه که توضیح بده

وای یاد اون دوران افتادم استرس های الکی

همش گذشت

چه اونایی که رفتن و سوتی دادن

چه اونایی که عالی بودن

همش گذشت

کاش سخت نمیگرفتم

خیلی خودتو اذیت نکن ، به خودت برس یه عطر خوش بو که اعتماد به نفستان بالا میبره بزن ، سعی کن تو چشماشون نگاه کنی با آرامش کامل توضیح بده به افرادی که بهت نگاه میکنن،  سخت نگیر باور کن خیلی زود میگذره برای من ۱۲ یا ۱۳ سال گذشته و الان برگردم عقب لذت میبرم از لحظه هام

به دانشگاه به چشم مدرک و درس نگاه نکن از دانشگاه باید به عنوان جایی که باعث رشد بشه استفاده کرد من ...

وقتی یکی خیره میشه بهم لرزش میگیرم

میترسم 

ولی بقول تو بالاخره باید قرار بگیرم تو جمع