2737
2739

چند وقت پیش ما به یک ادمی میخواستیم اعتماد کنیم و یک کار خیلی مهمی رو بهش بدیم با سرمایه زیاد (میلیاردی)و استخاره کردیم و این اومد که شما رو فریب میدن و چیزی از پنهان از شما میکنن

به قدری این ادم خوب بود به ظاهر از همه نظری که اصلا فکرش هم نمیکردیم چه ادمی میتونه باشه

خلاصه که ۲ هفته که از استخاره ما گذشته بود یک موقعیت و ماجرایی  پیش اومد که خود واقعیش رو به ما نشون داد و این ادم ۱۰۰ چهره بوده و چه بازیگری بوده که خودش رو این همه وقت جور دیگه ای نشون میداد

مامانم اصلا استخاره رو یادش رفته بود که بهش گفتم دیدی چند وقت پیش استخاره کردیم این اومد و چقدر تعجب کردیم که چرا همچین جوابی اومده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله استخاره اگر باشرایط خاصش گرفته بشه خبر از آینده و حقیقتایی میده که فکرشم نمیکنی

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
2738
💔 راجب اینده اشتباه میشه ها راجب این که بین یک موضوعی دو دل باشی و ندونی چیکار کنی درست در میاد فکر ...

دلم شکست از این همه درد 🖤

خدا تنها عاشقی هست که از بی توجهی معشوقش خسته نمیشه...♥️