2733
2739
عنوان

از همچی دلگیر و خستم:)

290 بازدید | 38 پست

خسته شدم از این همه تلاش 

انگار خدا دوسم نداره جوابمو نمیده .....

آخه یکی به صلاحم نیست دوتا به صلاحم نیست .....نه اینکه کلا هیچی به صلاحم نیست

واقعا دیگه خسته شدم کشش ندارم سرم داره میترکه از سردرد💔

برام دعا کنید حداقل اعتقاداتم از دست ندم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دقیقا همینم 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

چیشده عزیزم

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه
2738
دیگه از همچی خسته شدم

من علاوه ب اینا مشکل ریزش موی مضمن هم دارم هر چی خرج کردم ی درصد جواب نداد همش شده آرزو به دلی به علاوه مرضای رنگارنگ 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
منم همینطور دیگه به خدا گفتم نه دعا میکنم نه ازت چیزی میخوام دیگه خودت میدونی هر کاری دوست داری تو س ...

من هر روز آرزوی مرگم رو میکنم 

حیف از منی که خدا برام نخواست 

از هر لحاظ لایق بهترینها بودم 

سلام عزیزم توچقدر منی🙃

سلام عزیزم 

خیلی خستم خیلییی 

دیگه اصلا هیچ توقعی از خدا و اماما ندارم.....بهشون گفتم من دیگه هیچی نمیخوام هیچ آرزویی ندارم خستم از این همه تلاش گفتم خوبیاتون بمونه برای بقیه من دیگه هیچی نمیخوام🙂