2737
2734
عنوان

بیاین از رفتار عجیب شوهرم بگم

327 بازدید | 16 پست

اول اینکه هرگز رمز گوشیش به من نمیگه و همه برنامه هاش قفل دارن دوم اینکه اصلا به من محبت و توجه نمیکنه که این برام زیادی مهم نیست الان سوم اینکه روانیم کرده مردکه احمق درد و مرضاش با منه خوشیشاش با رفیقاش 

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدا همه ما مردها رو شفا بده🤣

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
خب کاملا فرد مشکوکیه  وگرنه چه دلیلی داره که گوشیشو نمیذاره ببینی؟؟؟

مشکوک نیس من مجردم و تنها زندگی میکنم. اما کل گوشیم رمز گذاری 

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
خب کاملا فرد مشکوکیه  وگرنه چه دلیلی داره که گوشیشو نمیذاره ببینی؟؟؟

برامم مهم نیست  چون میخوام مث خودش رفتار کنم ولی بقیه رفتارش رو مخمه

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
2740
خدا همه ما مردها رو شفا بده🤣

یا محوشون کنه

اولیش همین که نمیزاره دست به گوشیش بزنی خودش مسئله است یعنی داره یه کارایی می‌کنه و باید شک کنی بهش

دومین مورد چرا مهم نیست برات ؟ اتفاقا باید مهم باشه و باهاش حرف بزنی در این زمینه به تو محبت و توجه نداشته باشهبه کی داشته باشه؟ سومیش  از اول رفیق باز بوده یا به مرور زمان اینطوری شد؟

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
یا محوشون کنه

مجردها باشن ساکت یه گوشه نشستیم و یه دختر بدبخت نکردیم🤣

آفرین داری میگی مجردی!!! کسی که در زندگی متاهلی هست چرا نمیذاره همسرش سمت گوشیش بره؟؟؟

اون کار درست نیس زن و مرد باید بهم احترام بذارن