2733
2734
عنوان

خون شوهرمو ت شیشه کردم .کیف میکنم

328 بازدید | 18 پست

۶ساله زجرم داده ن عروسی برام گرف زایمان ت بیمارستان رایگان دولتی طبیعی تو ۱۹سالگی .تا ماه ۹هیچی برا بچم نخرید جز ی دس لباس .سالای اول زندگیم هیچ برام نمخرید خسیس بی احترامی سنم کم بود حرف حرف خودش بود خونه فک فامیلاش منو میبرد ک اصندلم نمخاس برم بی احترامی دخالت میکردن واقعا عذاب کشیدم پول نمیداد .تا یکی دوماه پیش دیگ دیوونه شدم بریدم بزور ازش پول میخام یبار عید قهر کردم رفتم افتاد ب پام امد برم گردوند الانم هرجا بگه ی کلام میگم نه دلم نمخاد بیام یا فلانکار درجادوس نداشه باشم ن میگم دیگ ادم حسابش نمکنم اصن نمیزارم زر اضافی بزنه بی احترامی میکنم حرفو میزارم ت کاسش خفه شه .هرچی بخام میگم از زیر زمین در بیار دیروز پیام داده دیگ از دست تو ارزوی مرگ دارم منم گفتم منم۶سال پیش هرروز مردم و خاکستر شدم حالا ببین من چیا کشیدم مرتیکه بدذات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه مدت اون زور بوده الان شما فرقی نمیکنید باهم، الان که اروم شده بهتر بود زندگیتو روبراه کنی نه اینکه بجنگی، زندگی میدون جنگ نیست اون بچه لباس نداشته باشه بهتره اینه که هر روز شاخد دعوا باشه

2740
بچه دارم نمتونم

یه بچه طلاق،خیلی بهتر بچه ایه که هر روز شاهد دعوا و بی محبتی پدر و مادرش باشه 

ای کاش طلاق بگیری،هم خودت راحت شی هم شوهرت هم بچه

سلامم،من تخمه آفتابگردان سابق ام،این سومین کاربریمه🥲

عزیزم می‌دونم گذشته اذیت شدی ولی حالا که کوتاه اومده 

شما هم میانه نگهدار زندگی ب کامتون تلخ نشه

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.

الان که اون سر به راه شده چرا زندگیتو داری خراب میکنی. طلاق که نمیتونی بگیری چون بچه داری خبدبخاطر اون بچه بشین باهاش حرف بزن بگو ببین زور گفتن رو دیدی که منم بلدم ولی جواب ۶ سال زور گفتنت رو همین مدت دادم و کافیه. الان بیا برای سرو سامان گرفتن زندگیمون اخلاقامون رو درست کنیم.  بچه تون گناه داره. عادت میکنید به این شیوه زندگی

مشکل اینجاست که زندوی مشترک میدون جنگ نیس اونم با وجود بچه، وگرنه که تلافی بد نبود. خب تا کجا می تونین به این روند ادامه بدین؟ نمی گم  باید برده شوهر بود ولی  طوری هم نباشه حس کنه انتقام و شمشیرو از رو بستی چون مشکلات خاص خودشو به بار میاره، بی مهری و طلاق عاطفی و... خدا نکرده

الان که اون سر به راه شده چرا زندگیتو داری خراب میکنی. طلاق که نمیتونی بگیری چون بچه داری خبدبخاطر ا ...

ادم نشده ک فقط دیگ من مث برده اش نیستم عزیزم چشم بله قربان نمیگم.وگرنه همون خر سابقه