2737
2734
عنوان

داداشم امروز تامرزخودکشی رفت ونزاشتم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1605 بازدید | 104 پست
پزشکی بود تغییررشته داد 

عذر میخوام واقعا پزشکی رو بخاطر حرف مادرتون ول کرده؟

الانم ایشون بیان جواب بدن خب.

ای استخدام و جاب ویژن رزومه بزاره.

شهرک صنعتی چناران تو مشهد داروسازی داره. بره کا خونه قسمت تولید.

اعتماد بنفس لازم داره حتما حتما رژیم بگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کرمانشاه حتی رشته تجربی پزشکی اورد مامانم نزاشت تغییرررشته داد ب کامپیوتر

مامانت چرا نذاشت؟ حالا مامانت ببرتش سرکار . ی کارهایی میکنن بعضی از خانواده ها اعصاب ادمو بهم میریزن. 

2731
خدای من خدای من خدای من وای فقط از خدا براش آرامش و روزی بلند و یه شغل فوق‌العاده میخوام کاش دستم ...

شنافقط دعاش کن کارگیرش بیاد ازلطفت ممنونم واقعادوست خوبم❤

ینی بره تو وبسایت های درامد دلاری یا ریالی به عنوان انجام دهنده کار کنه وبسایت های زیادی هم هست مثل ...

ازت ممنونم عزیزدلم فرشتع ی مهربون بابت راهنمایی درست وقشنگت انشالا هرچی ازخدامیخای واست رقم بزنع

ازت ممنونم عزیزدلم فرشتع ی مهربون بابت راهنمایی درست وقشنگت انشالا هرچی ازخدامیخای واست رقم بزنع

خواهش مکنم پرنسس انشالا در کنار خانواده و برادرتون لحظات خوشی داشته باشید و ایشون هم اینده درخشانی داشته باشند که باوجود خواهر خوبی مثل تو حتما داره

2740
خواهش مکنم پرنسس انشالا در کنار خانواده و برادرتون لحظات خوشی داشته باشید و ایشون هم اینده درخشانی د ...

ممنونم انشالا شماهم هرجاهستی تنتون سلامت وخوشبخت باشین عزیزدلم😘

ببین من شغل دیگه نمیشناسم که معرفی کنم براش اما خودم نتورک کار میکنم  اینما هم افراد خیلی زیا ...

میشه در مورد کارش یه توضیحی بدین؟ درآمدش چطوره؟ پاره وقت میشه انجامش داد؟

یه صلوات مهمونم نمیکنین به نیت حاجت رواییم؟🤍🦋
میشه در مورد کارش یه توضیحی بدین؟ درآمدش چطوره؟ پاره وقت میشه انجامش داد؟

یه کار انلاین هست تو نمایندگی یه برند رو میگیری

درامدش کاملا بستگی به خود شخص داره و اینکه چقد دلش میخاد درامد داشته باشه

مثلا تو تیم ما یکی پونصد هزار تومن داره یکی بیست و هفت میلیون تومن در ماه

اره کار مال خودته دیگه.تایم خاصی که نداره.یکی روزی دوساعت میزاره ـیکی روزی هشت ساعت .خب به طبع درامدشون هم متفاوته

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
یه کار انلاین هست تو نمایندگی یه برند رو میگیری درامدش کاملا بستگی به خود شخص داره و اینکه چقد دلش ...

چجوری میشه شروع کرد رزومه میخواد؟ باید از کجا شروع کرد تو چه سایتی

یه صلوات مهمونم نمیکنین به نیت حاجت رواییم؟🤍🦋
چجوری میشه شروع کرد رزومه میخواد؟ باید از کجا شروع کرد تو چه سایتی

نه رزومه نمیخاد یه جلسه اشنایی داره که گذاشته میشه اکی بودی بهت میگم از کجا میتونی سروع کنی

درخاست دوستی میدم بهت بگم

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)