2733
2734
عنوان

هزار تا صابون درست کردم شد ۵ میلیون 😶😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 4459 بازدید | 113 پست
مگه تو خونه میشه؟  البته تو یوتیوب پرونده جنایی نگاه می کنم گویا یکی از قاتلها از جسد مقتول صا ...

منم دیدم یه زنی بود پروندش قدیمیه ولی خیلی خفن بود.. منم صبح تا شب دارم پرونده جنایی میبینم یا گوش میدم

آرهام. کاساندان. بابادوک سابق.. امیدوارم بتونم این یکی کاربریو حفظ کنم  

عزیزم در مورد شمع سازی هم توضیح میدین؟ 

چه امکاناتی میخواد؟ فروشش خوبه؟ آموزشش را حضوری رفتی یا دوره ی مجازی؟ 

یا رب این نوگل خندان که سپردی به منش                    میسپارم به تو از دست حسود چمنش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم در مورد شمع سازی هم توضیح میدین؟  چه امکاناتی میخواد؟ فروشش خوبه؟ آموزشش را حضوری رفتی ی ...

عزیزم شمع سازی یه کاریه ک باید به مد روز اهمیت بدی 

مثلا الان شمعای مجسمه ای مد شدن که قالب سیلیکونی میخواد 

و هر قالب سیلیکونی حداقل ۳۰۰ هزار به بالا هستش 

پارافین یک درصد ۸۰ تا ۹۰  رنگ فیتیله و ...

فروشش هم بستگی داره به تلاشت اینکه چقد کارت و بشناسن شناخته بشی کارت خوب باشه خلاقیت خیلی تو فروش بالا مؤثره 

من آموزش از طریق یوتیوب آپارات و فضای مجازی و بنظرم همین کافیه در حد فروختن شمع مجسمه ای 

ولی یه سری شمع ها هستن ک کاملا با دست ساخته میشه بدون قالب

که اون باید آموزش خریداری کنی که برای شمع سازی حرفه ای باید آموزش بگیری 

جدید نیستم بخدا از سال ۹۷ تو سایتم کاربری جدید زدم انقد گزارش نزنید الکی ❤😂
مری جین رو میبینی یا نازنین 😁

Kimi covers هم هس راستی 

خیلی ها هستن 

ولی روایت‌های نازنین رو بیشتر دیدم و میپسندم سریعتر ه و هی شاخ و برگ نمیدونه زمان هم همیشه 30 تا 45 

خیلی وقتم رو نمیگیره

کیمی هم خوبه ولی خیلی طولانیه

2728
شاید اسیه

😂

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
2738
اولشه  نمیتونم بگم آسونه چون ترکیب فرمولا کاریه ک دقت میخواد

ترکیب پی و سودسوزاور سخته؟مثل صابون مراغه

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

تا اومدم تاپیک قشنگو بخونم در مورد جنایت جسد خوندم حالم بهم خورد کاش بدونن سایت عمومی این چیزا رو نگه اونم تو این تاپیک 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید