2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
وییی خوشبخت شید چقد صبر و تحمل داری چجوری تونسیی

خب اکثر ازدواجای با دوستی اینطوریه 

حالا به جز خودم یعنی من هرکی رو دیدم باهمسرش معمولا بین ۲ تا ۸ سال دوست بودن بعد ازدواج کردن

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄
حالا من دوماهم نمیتونم صبر کنم😂

ای جانم

خب اونم اشتباهه چون تو دوماه هیچ شناختی بدست نمیاد

الان توی ازدواج و خواستگاری های سنتی هم نگاه کنی یا تاپیک های همین نی نی سایت رو هم  ببینی شش هفت ماه باید رفت وامد بشه بین دوطرف برن بیان باهم بیرون و سفرهای کوتاه و بعد مناسب بودن جواب بله میدن

خب معلومه دوستی خیلی بیشتر زمان میبره این شناخته 

بچه هایی ک متاهل هستند بگن بنظرتون مثلا: لب بغل یا مثلا راحت بودن باپسر  (منظورم از رابطه س&a ...

یه نسخه رو نمیشه برای همه پیچید

بستگی به چارچوب اعتقاداتی خودت خط قرمزات طرز فکرت طرز فکر و شخصیت طرف مقابلت و میزان زمانی که از رابطتون گذشته داره چون حداقل هفت هشت ماه باید بگذره

من خودم در حد بوس و بغل و معاشقه زمان دوستی خب راحت بودم چون طرفمو شناخته بودم 

یعنی اولای دوستی ماه اول دوم بوس اینا نداشتید

نه عزیزم نداشتم تو ماه های اول

چون واقعا براش اون موقع بی ارزش و دم دستی حساب میشی  بزار حداقل ماه های پنجم ششم که یه شناخت ازهم پیدا کنید ببینید مدار و ارتعاشتون باهم یکی هست نیست 

و اینکه این حرف همسرمه میگه پسرا اگه ازهمون ماه های اول بدون ناز و کلاس گذاشتن سریع بوس و بغل و نوازش واینارو وا بدن پسر یهو از لحاظ عاطفی و احترام برای اون خانوم سرد میشه و اگه قصد جدی هم برای سرانجام رابطه داشته باشه سست میشه تو تصمیمش