2733
2771

مشکل دارن خودم استفاده کنم؟؟

داروخونه گف به خاطر این مخصوص اقایونه ک خیلی سبکه و فلان 

نزنم صورتم بدتر شه

از یه طرف هم یه سری ضدافتابا هستن مناسب هرردو هستش نمیدونم چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درست گفته

تفاوت اصلیش همون سبک تر بودنشه

ی مقدار هم محافظتش کمتره چون اونا پوستشون ضخیم تره

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
درست گفته تفاوت اصلیش همون سبک تر بودنشه ی مقدار هم محافظتش کمتره چون اونا پوستشون ضخیم تره

پس مشکل دیگ ای نداره ک خودم استفاده کنم؟

ارزون تر هم هست🤣🤣🤣🤣

بعد این از همین بگیرم

زنونه اش ۳۰۰ عه اینو گرفتم دویست ،spf ۵۰ عه

من میگم استفاده نکن اگر از حالت آکبند بودن خارجش نکردی ببر تعویض کن حتی بایک برند دیگه اگر از این زنونه اش رو ندارن 

ممکنه نوع پوستت رو تغییر بده (پوستت رو چرب کنه)

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :) از اینجای تاریخ به بعد و تا زمان معین ، خیلی مراقب باشید از همه بیشتر مراقب انتخاب هاتون ....چون مرز در عقل و جنون باریک است ،کفر و ایمان چه به هم نزدیک است ...واگر حقیقت را بخواهی ، هنوز روز عاشورا به شب نرسیده است ....
پوستم چربه همون ولی نوشته مخصوص پوست چرب😑😂

خب پس هیچی   من بودم باز می‌بردم عوض میکردم 

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :) از اینجای تاریخ به بعد و تا زمان معین ، خیلی مراقب باشید از همه بیشتر مراقب انتخاب هاتون ....چون مرز در عقل و جنون باریک است ،کفر و ایمان چه به هم نزدیک است ...واگر حقیقت را بخواهی ، هنوز روز عاشورا به شب نرسیده است ....