2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفت بخاطر خانواده میخوای فرار کنی ازدواج میکنی؟ 

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
2731
2738

وای دوران دانشگاه ی پسره اومد خواستگاری کنه ، گفت شما چقدر منو دوست دارید، من نگاه اون نگاه، هنوز یادم میفته میخندم

شوهرم تو جلسه اول که منو دید گفت آشپزیت خوبه، منم گفتم استخدامی رستوران

بهم گفت توقعت از زندگی مشترک چیه

مونده بودم چی جواب بدم

دقیقا درستع عزیزم برخورد اول خیلی مهمه ولی یسریا هم بازیگر خوبین خودشونو خوب نشون میدن بعد روی واقع ...

ولی واقعا دقیق بشیم کاملا درسته

مثلا ما یه خواستگاری سوری داشتیم 

شوهرم با مادر و خواهرش اومد

منم رفتنی اتاق اشتباه کردم درو نبستم خواهر شوهرم دودقیقه نشد به شوهرم اشاره که پاشو بریم اینم گوش کرد و رفتنو و عموم که بعنوان بزرگ اومده بود بعدا شاکی شد و گفت مارو مسخره کردن اینا از قبل همو دیدن خیلی زشت شد خیلی

باید از‌ونجا میفهمیدم چه خانواده شوهر سبک سری دارم که به هیچ اصولی پایبند نیستن

ولی واقعا دقیق بشیم کاملا درسته مثلا ما یه خواستگاری سوری داشتیم  شوهرم با مادر و خواهرش اومد ...

😂😂😂😂فقط عموت

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗

من از اون جایی که با اولین خواستگارم که تبدیل شد به همسر سابقم ازدواج کردم زیاد تجربه ندارم تو سوالای خواستگارا،،فقط یادمه خیلی از خود راضی گفتم من دنبال ازدواج تو این سن نیستم خانواده ام هم به اصرار مادرتون راضی شدن خودمم همین طور مادرتون هی گفتن پسرم رو ببینی ازش خوشت میاد منم دیگه گفتم باشه وگرنه من به تنها چیزی که فکر نمی کنم ازدواجه (حالا ازش تا دیدمش خوشم اومده بودا🤣🤣) بعد برگشت گفت یه نفس بگیر و بگو حالا خوشت اومده؟؟😂😂

زیر لبم گفت زبونش چه درازه خدا به داد ۱۰ سال دیگه اش برسه ولی نشنیده گرفتم.😏😏

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂
الان خنده داره اون سال عموم قهر کرد و گفت هیچ مراسمی نمیام خیلی گریه کردم

یاخدا.. چه ربطی به عمو داشت

هرچی میکشیم از همین فامیل خودموند فامیل شوهر میکشیم

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗