2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب کردی فردا بااین ازدواج میکردی قرار بود کلشو کنه تو کونتون

خودش تنها اومده بود زنه.دقیقا تو همون برخورد اول فهمیدم زنه چه تحفه ایه

زنگ زده بود شوهرش بیاد دنبالش از خونه ما ببرتش

ب مامانم میگفت ادرس خونتونو بده به شوهرم بگم بیاد دنبالم اشتباه ندیااا شوهرم عصبی میشه

ببین چقد شیرین عقل بود دیگه تو جلسه اول اینطوری حرف میزد

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
ریشه طلاق در جامعه چیه ؟  نمیدونم والا مگه من جامعه شناسم

ماهواره و فیلمهای ترکی

گوشی و اینترنت

اینستا

بلوغ زودرس

بدحجابی و بیحجابی

خیانت اعتیاد

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
2731
😂😂😂😂😂خو تو هم میپرسیدی  میدونی ک همون روز اول باید درباره اینا پرسید

بله عزیزم و من خیلی خجالتی بودم 🤣ولا دوره ی ما زیاد مشاوره قبل ازدواج باب نبود جدی که مشاوره رفتن خیلی خوبه قبل از ازدواج 

یکی از خواستگارام ازین بچه خرخونایی بود که کل زندگیش دست ننش بود

بابام گفت خب پاشین برین تو اتاق حرفاتون رو بزنین یهو یجوری نگاه کرد انگار میخواییم بلایی سرش بیاریم، بعد حالا من پا شدم رفتم در اتاق این هنوز رو مبل بود عین منگلا داشت نگاه کرد گیج و مات. 

بالاخره اومد تو اتاق میگفت شما چقدر به پدرتون احترام میگذارید و من خیلی برام مهمه همسر آیندم به مادرم احترام بگذره و...

😂خیلی از موفقیت هاش توی دانشگاه گفت،آخر سری میخواست از صندلی بلند شه بریم تو هال با یه غروری یقه لباسشو مرتب کرد وقتی پاشد یهو🤣🤣🤣بمب...خیلی جلوی خودمو گرفتم نخندم و به روی خودم نیووردم

آروم میکنی حال بد منو.."میدونی تو تکی، آروم جون من"چشام خیره به چشای تو میشه...عاشقت میشم، تو نگات درمون من.. "خودت میدونی انقده میخوامت، هیشکی ندیدم رو دست من بخوادت"زدم رو دست عاشقای شهر،آروم جون من، قلب من فدات هی..."
بله عزیزم و من خیلی خجالتی بودم 🤣ولا دوره ی ما زیاد مشاوره قبل ازدواج باب نبود جدی که مشاوره رفتن خ ...

منم دلم میخاس ولی نامزدم قبول نکرد بی تربیت😂😂

❌لایک نکنید❌    کاش خانواده ها یاد بگیرن بجای محدود کردن دخترا پسرای خوبی تربیت کنن😑😔                
دانشجویی؟ یا چی ؟  یا همش تو خونه ای

منم دانشجوام 

چند سالپیش ۲نفر حانم زنگ زدن مادرم برداشت اونقدر سواا پیچشون کرد شماره مارو ازکجا آوردین آخرم هیچی نشد

یکیم  قبل عید موقع رفتن ب دانشگا اومد خانمی متم از ترسم گفتک دانشگا دارم به مادرم گفتم گف از این ببعد بگو کتاهلم

خاستگار واقعی نداشتم 

برای منم دعا کنین

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏
یکی از خواستگارام ازین بچه خرخونایی بود که کل زندگیش دست ننش بود بابام گفت خب پاشین برین تو اتاق حر ...

گوزید یا افتاد😂😂😂😂😂😂

❌لایک نکنید❌    کاش خانواده ها یاد بگیرن بجای محدود کردن دخترا پسرای خوبی تربیت کنن😑😔                
 خودش تنها اومده بود زنه.دقیقا تو همون برخورد اول فهمیدم زنه چه تحفه ایه زنگ زده بود شوهرش بیا ...

منم برا خواهرم هر کسی میومد خواستگاری مینشستم براش حرفها را تجزیه تحلیل میکردم 

مثلا میگفتم این بچه ننه است

این خسیسه

و....

از حرف و برخورد میشه فهمید چه کاره هستند

منم بعد ازدواج که کارهای خانواده ی شوهرم را میدیدم میتونستم بفهمم

گوزید یا افتاد😂😂😂😂😂😂

گزینه اول😂😂

آروم میکنی حال بد منو.."میدونی تو تکی، آروم جون من"چشام خیره به چشای تو میشه...عاشقت میشم، تو نگات درمون من.. "خودت میدونی انقده میخوامت، هیشکی ندیدم رو دست من بخوادت"زدم رو دست عاشقای شهر،آروم جون من، قلب من فدات هی..."
منم برا خواهرم هر کسی میومد خواستگاری مینشستم براش حرفها را تجزیه تحلیل میکردم  مثلا میگفتم ای ...

دقیقا درستع عزیزم برخورد اول خیلی مهمه

ولی یسریا هم بازیگر خوبین خودشونو خوب نشون میدن بعد روی واقعیشون مشخص میشه

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
دقیقا درستع عزیزم برخورد اول خیلی مهمه ولی یسریا هم بازیگر خوبین خودشونو خوب نشون میدن بعد روی واقع ...

مثل خانواده ی شوهر من

کلا نمیشد بفهمی چطور ادمهایی هستند

2706