2733
2734
عنوان

زردی نوزاد

39 بازدید | 10 پست

دوستان سلام بچه ی من ۵روزشه از دیروز بخاطر زردیش بستری شده ۱۳بود حالا صبح آزمایش دادم 10شده سوالم اینکه اگه خوب شد باید مراعات کنم گرمی نخورم کاچی روغن حیوانی 

بادل پاکتون برای باردارشدنم دوتا صلوات بفرستین ممنون انشالله هرچی از خدا میخوای ب دل پاکت ببخشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خود بچه رو اصلا نپوشون سرد نگهدار جاشو هی دستشویی کنه زردیش رفع شه من بچمو واسه سرماخوردگی بستری کرده بودم اونایی که یسره میذاشتن تو دستگاه زودتر زردیشون میومد پایین ۶ میشدن مرخص میکردن  خودتم گرمی نخور اصلا 

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
یه مدت خنکی بخور

میگن شیر خشک بده گرمیجاتم بخور وگرنه داغون میشی درست اما من میترسم شیرمو نگیره یهو

بادل پاکتون برای باردارشدنم دوتا صلوات بفرستین ممنون انشالله هرچی از خدا میخوای ب دل پاکت ببخشه
میگن شیر خشک بده گرمیجاتم بخور وگرنه داغون میشی درست اما من میترسم شیرمو نگیره یهو

شیرتو بده بهش

گرمی هم ربطی نداره به داغون شدن

من خودم زردی گرفتم بعد زایمان

فقططط خروس میجوشوندن آبش رو مثل آبگوشت سر می‌کشیدم که زود خوب شدم مشکلی هم نداشتم با اینکه دو ماه خون ریزی داشتم

در ضمن عزیزم میتونی مثلاً خرما بخوری برا خواهرم میگفتن خوبه 

در کنار وعده غذاییت ماست هم بخوری

چیزای خنک

البته اونا چون نفخ داره بچه رو اذیت میکنه

2740
عزیزم من بچم زردیش رو ۲۰ بود  ترجبین بهش دادم عرق کاسنی خودم‌ خیلی خوردم بهش آب انار ترررش ی ...

الان شوهر گرفته انارو اما میترسم بهش بدم نوشته تو گوگل معده بچه رو داغون می‌کنه رفلاکس کولیک میاره موندم بدم ندم 

الان شوهر گرفته انارو اما میترسم بهش بدم نوشته تو گوگل معده بچه رو داغون می‌کنه رفلاکس کولیک میاره م ...

عزیزم بخدا من به پسرم دادم ماشاالله الان یکسال نیمشه خدا شکر هم سالمه ن رفلاکس گرفته ن معده خدایی نکرده داغون شده

زردی خطرناکه ممکنه به هوشش آسیب بزنه 

هیچ‌کار نمیشه توکل کن به خدا و بده