2733
2734

چون خودشو تاپیکشو ترکوندم شما هم ادامه بدین لغو میشین تو یکی از تاپیکهاش گفته بود دخترم 9 سالشه کاربرا گزارش زده بودن اینطوری

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چون خودشو تاپیکشو ترکوندم شما هم ادامه بدین لغو میشین تو یکی از تاپیکهاش گفته بود دخترم 9 سالشه کارب ...

ولی من تاپیک قبلش خوندم گفتن کلاس نهمه

نمیدونم ولی شاید کارگاه های سایت باز شلوغش کردن

الان تعلیق کردینش؟

ولی من تاپیک قبلش خوندم گفتن کلاس نهمه نمیدونم ولی شاید کارگاه های سایت باز شلوغش کردن الان تعلیق ...

شما یک لحظه فکر کنین معلم هستین از به بچه ی یازده ساله میگین که میخواییم واسه پسرم با خانواده ات حرف بزنیم؟ اینطوری باید قید حرفه اش رو هم بزنه 

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
شما یک لحظه فکر کنین معلم هستین از به بچه ی یازده ساله میگین که میخواییم واسه پسرم با خانواده ات حرف ...

نگف یازده ساله😑گفت کلاس یازدهم 

دیگه متن اولشو خوندم نظرات نخوندم بخاطر همین نگران کنکورش بود دیگه😑

شما یک لحظه فکر کنین معلم هستین از به بچه ی یازده ساله میگین که میخواییم واسه پسرم با خانواده ات حرف ...

بعد نی نی یار جان بچه ۱۱ ساله میشه کلاس پنجم یا ششم آخه دیگه معلم زبان ندارن اونا💔

2738
نگف یازده ساله😑گفت کلاس یازدهم  دیگه متن اولشو خوندم نظرات نخوندم بخاطر همین نگران کنکورش بود ...

درسته من فقط گزارش ها رو خوندم که نوشته بود بچه ی یازده ساله ولی خب پستی که اسکرین گذاشته بودن دیدم گفته بود دخترم 9 سالشه ولی بازم به نظرم معلم انقدر تجربه داره که از بچه خوشش هم بیاد به مادر دختر بگه نمیره به خود دانش اموزش بگه که تازه هی دفتر کتاب جا بذاره بده پسرش بیاره دختر رو بفرسته بگیره کلا براش بد میشه به نظرم واقعی نبود

درسته من فقط گزارش ها رو خوندم که نوشته بود بچه ی یازده ساله ولی خب پستی که اسکرین گذاشته بودن دیدم ...

نمیدونم

ممنون از پیگیریتون

ولی مدرسه غیرانتفاعی وضعش همینه حالا متسفانه یا خوشبختانه