2737
2734

من با یک پسر ی در ارتباط بودم همو دوست داشتیم ولی بهم گفت من واست چیزی جز ضرر نیستم بیمارم نهایت تاددو سال زنده باشم گفت فقط دوست معمولی باشیم منم نمیتونم ترکش کنم و فراموشش چیکار کنم بدون اون نمیتونم واقعا همه جا همش تو فکرمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یادمه بیست سال پیش هم مد بود میخواستن برن توپیچ میگفتن سرطان خون دارم دوماه دیگه میمیرم 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2731

ازین نداها زیاده بهش گوش نکن😂😂😂😂

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
2738
بهت دروغ گفته پسرایی که میخوان بعدا اگه مورد بهتری نبود برگردن اینو میگن بعدا اگه بهتر از تو پیدا ن ...

خدا کنه دوروغ گفته باشع حتی بهم نرسیمم واقعا اگه راست باشه خیلی براش ناراحتم