2733
2734
عنوان

بچم گم شده بود

319 بازدید | 34 پست

بردم پارک محله بعد نشسته بودم دخترعموی شوهرم با بچش اونا هم‌اومدن ی خانم دیگ هم بود مشغول صحبت شدیم یهو دخترعموی شوهرم گف بچت کو وای دور زدم نگا همه جا کردم نبود رفتم پایین پارک از چت نفر پرسیدم گفتن ندیدیم رفتم سمت خیابون نبود اونجا هم زن خا نشسته بودن زیاد 

بدجور نگا میکردن اصلا کسی نمیگف بزا کمک کنیم 

بعد دیدم دخترعموهه صدا میزنه بیا اینجان رفته بودن ی کوچه نزدیک پارک 

مردمو زنده شدم دخترعموهه هم داشت طعنه میزد مواظب باشی فلان دیگه اومدم الان میره همه جا جار میزنه تو طایفه شوهر ک فلانی گیجه

چ کنم اخه

ب شوهرم چی یگم

🌚ایــن جا را خــراش بـده   ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒             تا امـضامـو ببیـنیـے😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب راست گفته دیگه چرا بر میخوره بهت

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2738
میگفتی ت منو گرم صحبت کردی 

وا 

خب استارتر آدم بالغ هست خودش عقل داره که باید مراقب بچش باشه

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
طعنه نداره دیگه راست گفته،،حواستو‌جمع کن،،،خودت مواظب نیستی،،از بقیه طلبکاری!!!!

وا بره تو طایفه تو دهن همه حرف میزاره 

فعلا خداروشکر کن بچه پیدا شد. دفعه دیگ حواست بهش باشه

خدا نکرده میدزدنش

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
وا  خب استارتر آدم بالغ هست خودش عقل داره که باید مراقب بچش باشه

مواظب بودم ولی خوب چ‌کنم فقط چن دیقه حواسم ب خانومه و صحبت هاش بود غافل شدم