2733
2734

من خیلی اذیت میشدم از خانوادم مادرم عصبیم میکنه نقطه ضعفم میفهمه مدام اذیتم میکنه تا از عصبی بشم جیغ جیغ کنم همون موقع زنگ ب بابام میزنه طوری ک من نفهمن ی گوشه اروم میشینه ک بابام صدام بشنوه بگ بیا بیین جقدر عصبیه بعد خدش مثل موش دمبکنه جلو بابام ک اره این روانیه باید بره دکتر منم بیتشر عصبی میشم ک خودت اذیتم کردی میگ بیا بیین چحور جیغ جیغ میکنه

مادرم قهر میکنه گوشیش خاموش نیکنه میره بیرون بابام باید در ب درد دنبالش بگرده میگه تقصیره اونه (من)

حالم از کارای مادرم بهم میخوره .. نمونه کارش امروز لباس زیرم تو حموم بود میگه لباس زیرت شستم جقدر ب......میداد

از خجالت اب شدم گفتم ب چ حقی دست ب لباس زیر من زدی هزار بار بهت گفتم دست نزن خودم میشورم لباس زیرم 

ک حالا اینم بگی عمدا گفت عصبیم کنه منم جیغ جیغ کردم و خودش مثل موش کرده 

بعدا عندا میاد هرچی غذا هست شام یا هرجی میریزه اشغالی میگه ما کوفت بخوریم از دست تو ام نمیخوریم گشنه نیخوابیم

تا من عذاب وحدان بگیریم 

فکرکردن عروسکم با ۲۸ سال سن حق اعتراض نذارم ندام غور گیر

هربار میری حموم همون موقع لباس زیرتو  بشور 

جلوی جیغ جیغ خودتم بگیر که نقشه هاش عملی نشه 

دیگه مادری که با بچه خودش نسازه که دقیقا حاصل ژن و تربیت خودشه نوبره 

چیزی که درطول زمان کاشته داره درو میکنه 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب جیغجیغ نکن یکم صبوری کن سیاستم خوبه یه موقع همش که به هوار هوار نیس این یکش.

دو بنظرم حتما برید خانوادگی پیش یه طبیب حاذق و کاربلد اصلاح مزاج کنید حالا اونام نمیرن خودت برو شاید غلبه مزاج داری 

سوم الان نباید وقت سر خاروندن داشته باشی چ برسه کل کل  این همممه دوره و آموزش و... از دوره های کنترل خشم روابط بالغ خودشناسی کاریزما و‌.. گرفته تا هنری والی آخر 

مواظب باش توی رابطه با پدر و مادر چون از خط،بگذری عاقبت بخیری توش نیس

آخرم شاد باش دختر بهترین سن زندگیتی لذت ببر مثبت بین باش انقدرم سخت نگیر 

2731