2737
2734
عنوان

مامانم میخواد ابرومونو ببره😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3782 بازدید | 130 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خاک بهشون توی این وضعیت مملکت دیگه چه بچه ای خیلی جنم دارن همون سه تا رو خوشبخت کنن مردم رد دادن واق ...

😐همون..ولی وضعیت مالیش خوبه 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2731

بعدا پشیمون میشی از این حرفت

من ۱۹ سالم بود مامانم تو ۴۰ سالگی باردار شد من ک ۳ ماه بود ازدواج کرده بودم ب دنیا اومد الان ۲ سالشه

دلخوشیمونه

البته من اصلا مشکلی نداشتم از اول فقط میخندیدم بهشون ولی بعدا عاشق خواهر کوچولوم شدم

دختر بودن، زیبا ترین غم دنیاس...

منم زمانی که به دنیا اومدم 

خواهرم 18 داداشم 14 

مامانم می‌خواسته سقطم کنه، بابام نزاشتع 

کاشکی سقط میکرد💔

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
2740

منم 20 سالمه و دو تا داداش بزرگتر از خودم دارم... و بله خودم پیشنها بارداری به مادرم دادم 

چون در نهایت تنها می‌مونن وقتی هنوز میتونن و شرایطش دارن چرا که نه! 

میشم عینِ خودتون! بسه هرچی خوبی که از حد بگذرد، نادان خیالِ بد کند..حرفی نزن که بابتش بخوای، عذرخواهی کنی.. :) 
🤣😂😂😂یاد دوست شوهرم افتادم ...ینی همکارش ۵۳ سالشه  خانمش ۴۹ دوتا دختر داره ۲۲ و ۱۹ ی پسر ...

فک کنم واسه اینا کیفیت مهم نی فقط کمیت  

بلندپرواز باش اسمان به کسی تعلق ندارد.

درسته بچه دارشدن حقشونه و به شما مربوط نیست اما خیلی سخته قرار نظم وآرامش خونه بهم بخوره من به جات باشم دانشگاه میزنم ی شهر دیگه میرم خوابگاه و خلاص واقعا چطور دلش میاد سال کنکورت بچه به دنیا بیاره لااقل میزاشت دو سال دیگه اگه مطمئن شدی حامله چیزی نگو اما اگه درسخونی و حامله نیست بگو تا کنکورت صبر کنه 

2706